Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
13. december 2016

V alternatívnom vesmíre nikomu nehrabe

Mesačník Zem&Vek prišiel so šokujúcim odhalením: SIS spolu s katolíckou cirkvou chcú u nás zriadiť totalitu iluminátov. A Rostasovi investigatívci vedia aj to, kto a prečo odpratal Roberta Bezáka.
V alternatívnom vesmíre nikomu nehrabe

Sú to prvé veľké odhalenia, ktoré mesačník prináša po založení Asociácie nezávislých médií. Asociácia vznikla presne pred mesiacom, jej súčasťou sú okrem Zem&Vek aj Slobodný vysielač, Hlavné správy a Medzičas. Jedným zo spoluzakladateľov Asociácie je Juraj Poláček, čerstvý šéfredaktor Konzervatívneho výberu, známeho blízkosťou k hnutiu Sme rodina.

Alternatívne sily, ktoré sa pokladajú za nositeľov skutočných kresťansko-konzervatívnych či ezotericko-konzervatívnych ideí, sa teraz prostredníctvom Asociácie nezávislých médií právom hrdia, že „prezentujú státisícové čitateľské a poslucháčske zázemie“.

Takže sa bližšie pozrime, čo prináša decembrové vydanie alternatívnej výkladnej skrine Tibora Eliota Rostasa.

Ešte krátke varovanie: slabším povahám odporúčame pripútať sa, na takejto konšpiračnej centrifúge ste ešte nejazdili.

Už sa to začalo

Titulkovou témou je „Vatikán a znesvätenie kresťanstva“. Šéfredaktor mesačníka Tibor Eliot Rostas už vo svojom editoriáli niečo naznačuje: „Vstupujeme do epochy totality, aká nemala v histórii obdobu. Totality, ktorá spojila boľševickú a fašistickú diktatúru do jedného homogénneho nástroja planetárneho poddanstva“.

A keďže Rostasovou misiou je odhaľovať architektov tohto planetárneho poddanstva, jeho investigatívci idú opäť s kožou na trh a neboja sa riskovať vlastné životy: „Sme si veľmi dobre vedomí, akú silnú pozíciu má na Slovensku rímskokatolícka cirkev. Sme si veľmi dobre vedomí, že práve pred Vianocami môže byť táto téma obzvlášť citlivá. A práve preto sme na ňu upriamili pozornosť.“

Čitateľ sa so zatajeným dychom dozvedá, že za politikou cirkevnej vrchnosti sa „ukrýva desivá agenda nadnárodných elít“. Ako ďalej dodáva Zem&Vek, poslednou kvapkou je svedectvo Benedikta XVI., ktorý vo svojej aktuálnej knihe „uvádza dôvod svojho odstúpenia – homosexuálnu loby v najvyššom klére Vatikánu a jeho vydierateľnosť.“ (Tu môže síce pozorný čitateľ Benediktovej knihy namietnuť, že emeritný pápež v nej uvádza pravý opak. Lenže, priatelia, pokiaľ bojujete proti všadeprítomným iluminátom, fakty musia ísť občas bokom, pozn. M.H.)

A potom to príde. Ide zrejme o najzásadnejší text v dejinách našich alternatívnych médií. Ak zajtra vyššia moc zastaví distrubúciu tohto vydania Zem&Vek, všetci budeme vedieť prečo. Tak ako Rostas, ktorý bol sám kedysi otrokom reklamnej brandže, až kým sa z jej zovretia neoslobodil a otvorene prehovoril o zločinoch zotročovania ľudskej rasy, tak presne rovnaký hrdina novej slobody práve vyšiel z lona katolíckej cirkvi.

Volá sa Peter Grečo, je to rímskokatolícky duchovný, na Katolíckej univerzite v Ružomberku kedysi vyučoval politológiu, neskôr bol kňazom v Rimavskej Sobote, ďalej v dedinkách Jesenské a Čoltovo, až sa – hádajme prečo asi – dostal mimo pastorácie. 

Tento mimoriadne zasvätený muž začína zostra: nový šéf SIS Anton Šafárik je napojený na triumvirát arcibiskupov Zvolenského, Sokola a vatikánskeho nuncia Giordana. Grečo ďalej píše: Arcibiskup Zvolenský „aj v honbe za kardinálskym klobúkom neváhal odstrániť svojho najväčšieho konkurenta Róberta Bezáka“ a teraz vďaka Šafárikovi „so svojou suitou získal, a dovolím si povedať, že prvýkrát v Európe od čias Francúzskej revolúcie, istú formu významného podielu na štátnej moci.“

„Po hanebnom odvolaní arcibiskupa Bezáka“ sa vraj hodnostári zľakli, či sa nájde ešte niekto, kto poukáže na praktiky cirkevných ekonomík. Ako ďalej autor uvádza, v katolíckej cirkvi sú maltézski rytieri „potenciálne spoľahlivejšou práčkou mafiánskych peňazí ako vatikánska banka“. A kto bol medzi maltézskymi rytiermi? No predsa nový šéf SIS.

To všetko je len začiatok. Grečo ako ďalší monumentálny dôkaz o prepojení silových zložiek a cirkvi uvádza, že maltézski rytieri mali pred časom svoj vlastný pavilón na Medzinárodných leteckých dňoch v Sliači. Autor sa preto pýta: „Prečo doteraz na Medzinárodných leteckých dňoch nebolo prezentované dielo Mariána Kuffu zo Žakoviec či dielo Antona Srholca?“ 

Jedno temné podozrenie strieda druhé. Ako ďalej uvádza Grečo, Šafárikov syn je kaplánom v Podunajských Biskupiciach vo farnosti, „ktorá sa smutne preslávila svojou symbiózou s mafiou, či už drogovou, alebo obchodujúcou s bielym mäsom.“

Františka platí Soros, Bezáka mečiarovskí privatizéri

Ak ste dosiaľ mali pocit, že uvedené riadky píše zanietený bezákovec z progresívneho krídla cirkvi, vedzte, že svet je zložitejší.

Nasleduje prudký obrat doprava. Grečo opúšťa malicherný slovenský kontext a odhaľuje pravú podstatu sprisahania: „Pápež František sa s vysokou pravdepodobnosťou podieľa na presadzovaní Nového svetového poriadku (New world order, NWO).“

Dôkazov je o tom množstvo, zasvätený autor uvádza ten najrukolapnejší: „Aj vyhlásenie Svätého roku milosrdenstva je možné vnímať ako pokus indoktrinovať masy na prijatie ideológie NWO v jeho segmente miešania náboženstiev, kultúr a rás...“

Františkova proimigračná rétorika dokazuje, že „koná v záujme jedného z popredných architektov slobodomurárskeho prerobenia sveta – Georga Sorosa“.

A tu sa opäť vraciame do slovenského kontextu – v súčinnosti s touto františkovsko-sorosovskou agendou konajú totiž všetky podriadené zložky katolíckej cirkvi, napokon, „prísna hierarchia a poslušnosť, ovládanie svedomia a totalita sú esenciálne prvky rímskeho katolicizmu“.

Ako osvetľuje Grečo, tým, že na čele SIS je teraz ich človek, môžu katolícki hodnostári „metodicky usmerňovať duchovných pastierov, ale aj v zárodku likvidovať ohniská kléru nespokojného s týmto realizovaným zámerom“.

Týmto prichádzame k pointe decembrového vydania Zem&Vek: Silové zložky, tajná služba a cirkev idú ruka v ruke „konať pohodlne pre NWO v slovenskom mikrosvete“.

Slovenská cirkevná hierarchia využije v tomto zápase o ovládnutie slobodných ľudí všetky dostupné prostriedky, veď ako píše Grečo, taká spoveď „má nezaplatiteľnú spravodajskú hodnotu“. (Autor nám vlastne naznačuje, že kňazi budú informácie vyťažené zo spovedí ďalej reportovať šéfovi SIS. Preto v mene alternatívnych médií odporúčame veriacim, aby v rámci predvianočných spovedí nezachádzali do detailov, zamlčali svoje kontakty aj chúlostivejšie hriechy.) 

Jednou z nových priorít SIS je podľa Zem&Vek pacifikácia kritikov v každej diecéze, ako náš zasvätený autor tvrdí, už dochádza k odpočúvaniu a sledovaniu elektronickej komunikácie „rebelov a odbojarov“. SIS týmto „naplno zastreší úlohy interných sietí sliedičov a donášačov vo vnútri diecéz“, cieľom je zastrašiť, „a to hlavne kompromitovaním“. „Vypracujú sa zoznamy ľudí a ich aktivít, na ktorých sa zameria ´vševidiace oko SIS´“.

Záverom teda Grečo pointuje, že arcibiskup Zvolenský dokázal „v praxi oživiť ideu spojenia trónu a oltára“, no nie v stredovekom ponímaní, ale „v koncepte NWO, teda antikristovskej idey, o ktorú sa súčasní ilumináti snažia ako o primárny cieľ.“

Ak vás náhodou na chvíľu premkne pocit, či sa vám nedostal do rúk obežník chovancov istého zariadenia, je to len preto, že ste ešte otrokom systému, ktorý sa podvedome vzpiera počúvať nepríjemné pravdy. Redaktori Zem&Vek však vedia rozlišovať a rýchlo rozpoznali, že tento šesťstranový text je diamant.

Preto za textom nasleduje dvojstrana, na ktorej sa zástupca šéfredaktora Marián Benka pýta autora textu tie isté veci, ktoré už napísal. Vďaka kvalitne robenej alternatívnej žurnalistike tak môže Peter Grečo menej vnímavým čitateľom ešte raz zopakovať svoje závažné zistenia.

Ale v informačnom vypätí Grečo udrží aj vnímavejšieho čitateľa. Bezák, ktorý bol v jeho predošlom texte vykreslený ako pozitívny hrdina, sa v rozhovore mení na ďalšiu démonickú postavu. Ako po novom vysvetľuje Grečo, odvolaný arcibiskup síce bojoval proti triumvirátu (Zvolenský, Sokol, Giordana), ale išlo o konflikt „dvoch silných skupín tvoriacich si nárok na cirkevné majetky, a Bezák prehral“.

Grečo kladie otázku: „Čo ak Bezák prelieval cirkevné peniaze aj od skupiny združenej okolo kľúčových bývalých Mečiarových privatizérov: Svojmu okoliu dával okázalo najavo, že sa mu darí.“

Azda sa vám zdá, že si autor protirečí? Potom je však problém len a len vo vás. Ako píše šéfredaktor Rostas na inom mieste: „Keď sa niekomu v zlomovom bode podarí pomenovať skutočnosť, že sme iba pod hladinou a ozajstný svet je niekde celkom, celkom inde – sme zatratení a stratení.“

Inzercia

Len dýchaj holotropne

Na to, aby sme boli konečne oslobodení, nám Zem&Vek ponúka na svojich 146 stranách ďalšie jedinečné príležitosti.

Z iného textu sa dozvedáme, že slobodomurári presadili za pápežov nielen sorosovského Františka, ale aj jeho predchodcov, Benedikta a Jána Pavla II. Ďalším závažným zistením je, že František pod pláštikom skromnosti a chudoby nahradzuje pápežstvo „kabalistickou symbolikou falického kultu“, dôkazom čoho je fakt, že tento pápež „nemá problém s vakcináciou, juvenilnou justíciou a adopciami detí homosexuálov, zapája sa do moderných protiruských výstupov, verejne vyzýva na prijatie čipov, bozkáva ruky šíriteľom perverzností a na Zelený štvrtok umýva nohy migrantom“.

Ďalším z vrcholov decembrového vydania Zem&Vek a slovenskej žurnalistiky vôbec je rozhovor T. E. Rostasa s Davidom Ickom, britským spisovateľom, ktorý napísal plejádu kníh o svetových konšpiráciách.

Rozhovor Rostasa s Ickom sa tiahne cez 18 strán s krásnymi fotkami, zisťujeme, že slobodomurári, jezuiti, Opus Dei, Bilderberg, Google, Apple, Facebook a potravinový gigant Nestlé, títo všetci to riadia tak, aby vakcínami a čoraz nižším podielom živín v potravinách „oslabili ľudský organizmus na každej úrovni“. Rostas takisto Ickovi opakovane pripomenie, že podľa jedného prieskumu sú Slováci v rámci V4 najskeptickejší k NATO, čo je aj zásluhou Zem&Vek.

Ale sú tu aj recepty, ako sa nestať otrokom. Keď Icke hovorí, že systém ľudí udržuje „vo väzení piatich zmyslov, v pocite neschopnosti a toho, že nemôžeme nič urobiť“ a že ak chceme revolúciu, „musíme naše vedomie rozšíriť za vedomie piatich zmyslov“, Rostas upresňuje, že „dobrými nástrojmi na rozšírenie vedomia sú holotropné dýchanie, enteogény a rôzne šamanské techniky“.

„Správne,“ odpovedá svetový guru David Icke.

Revolúcia sa teda môže začať, chce to len viac holotropného dýchania.

Hitler, Stalin, Martinus

Lenže ak nás totalita načisto ovládne, nebude možná žiadna revolúcia. Preto Rostas v rubrike Propaganda obrovskými písmenami v titulke upozorňuje: „KÚPOU V MARTINUSE PODPORÍTE NÁSTUP TOTALITY.“

Len si predstavte, čo sa stalo: Martinus na svojich webových stránkach zrušil čitateľské recenzie pod knihami, ktoré podľa kníhkupectva šíria údajne nezmyselné konšpiračné teórie. Nato sa Rostas rozhodol zrušiť spoluprácu s Martinusom. Ako teraz píše, zrušenie čitateľských recenzií stelesňuje „totalitné praktiky a myslenie, nápadne pripomínajúce nástup fašizmu a boľševizmu s nedozernými následkami“.

Rostas opäť nenapodobniteľným spôsobom odhaľuje pavučinu vzťahov: Michal Meško, riaditeľ Martinusu, je súčasne „členom redakčnej rady ultrapravicového Denníka N“, ktorý dostal finančnú injekciu od spoločnosti Eset. Táto spoločnosť dodáva svoje technológie firme DELL, ktorá poskytuje informačné technológie pre oblasť americkej obrany. Bývalým veľvyslancom v USA bol Martin Bútora, ktorý sa pozná so Zbigniewom Brzezinskim aj šéfmi amerických vojensko-priemyselných gigantov. Bútora zároveň sedí v redakčnej rade Denníka N. A s kýmže tam vysedáva? No predsa s Michalom Meškom! Kruh sa tak uzatvára. Ako tú obludnosť výstižne opisuje Rostas: „Absurdná fraška ako z Hellerovej Hlavy XXII." 

Na záver osobné priznanie. Decembrové vydanie Zem&Vek mi rozšírilo vedomie, a to aj bez pomoci holotropného dýchania. Vymanil som sa z pút, do ktorých ma uvrhol potravinový gigant Nestlé a detské očkovania, ktoré som podstúpil v detstve, už preto viem, ako sa to celé zbehlo s tým Martinusom: Na pravidelnej spoločnej večeri v New Yorku sa koncom októbra stretli pápež František, George Soros a Mark Zuckerberg. Témou stretnutia bolo, ako zastaviť upadajúcu podporu NATO medzi Slovákmi, čo majú na svedomí alternatívci okolo Rostasa. Zuckerberg navrhol, že by bolo dobré v rámci prvého opatrenia totality zrušiť čitateľské recenzie na webe pod Rostasovými a podobnými knihami. František a Soros nadšene súhlasili, František prisľúbil, že to na Slovensku sprocesuje.

Vatikánskou poštou následne zasiela pokyn svojmu nunciovi Giordanimu, ktorý horúcou linkou oznamuje rozhodnutie zo zasadania NWO arcibiskupovi Zvolenskému. Ten urýchlene informuje šéfa SiS Šafárika, ktorý správu zasiela v pravidelnej spravodajskej zvodke prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Ten závažnú informáciu posúva svojmu poradcovi Radovi Baťovi, ktorý má na Zuckerbergovom Facebooku za priateľa Michala Meška a pokyn z New Yorku mu prepíše v kabalistickej šifre. Následne prichádza rozhodnutie Martinusu.

Milý Tibor Eliot Rostas, nože, nevezmete ma do tímu?

Lebo ak nie, od ruského veľvyslanca si vypýtam ešte viac než naposledy vy, založím nový časopis Pôda&Voda, ako šéfredaktora si najmem majstra konšpiračného slova Jozefa Banáša, ako vatikánskeho spravodajcu Petra Greča a spolu tu roztočíme taký blázinec, že vám neostane už ani jeden predplatiteľ.

 

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.