rakusko

rakusko

Odoberať autora e-mailom

Nezmeškajte žiaden článok.

Martin Hanus
Martin Hanus
Vyštudovaný germanista, svoj pracovný život začal ako učiteľ, až presedlal na novinárčinu. V rokoch 2002 až 2004 pracoval ako redaktor v týždenníku Domino fórum, v decembri 2004 stál pri zrode časopisu .týždeň, od roku 2008 do roku 2014 v ňom pôsobil ako zástupca šéfredaktora. Bol pri vzniku Postoja, od mája 2020 je jeho šéfredaktorom. Je ženatý, má tri deti, žije na Záhorí.
Ďalšie autorove články:

Nemecký kresťanský demokrat Marco Arndt Keby CDU začala spolupracovať s AfD, bol by to jej koniec

Magyarská revolúcia V čom má pravdu Orbán, keď hovorí o konci maďarskej demokracie

Debata v redakcii Maďarská revolúcia pokračuje. Ako Péter Magyar valcuje Orbánov systém

Pozoruhodné správy prichádzajú z Rakúska: ešte stále totiž nie je isté, či víťaz prezidentských volieb Alexander van der Bellen nastúpi do prezidentského úradu. Opozičná FPÖ, ktorej kandidát Norbert Hofer prehral s van der Bellenom iba o 30-tisíc hlasov, totiž napadla výsledky volieb na Ústavnom súde. A hoci sa spočiatku zdalo, že ide len o sťažnosť frustrovaného porazeného, rakúsky denník Die Presse píše, že nezrovnalosti pri spočítavaní korešpondenčných hlasov sú veľmi vážne.

 

V kruhu najvyšších sudcov aj vládnych expertov vraj vládne rozčarovanie z úradného šlendriánstva (o vedomej manipulácii sa zatiaľ nehovorí). Nedá sa preto vylúčiť, že Ústavný súd druhé kolo volieb v najbližšom čase zruší a bude sa musieť opakovať. 

Zobraziť diskusiu
Martin Hanus

Martin Hanus

Nezmeškajte relácie a texty, ktoré inde nenájdete.

Súvisiace témy
voľby Rakúsko FPÖ (slobodní) Alexander Van der Bellen Norbert Hofer
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Vyberte si úroveň podpory

Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Navýšte podporu a zapojte sa

Diskusia
+ 2 mes. navyše
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 € / mes. alebo 84 € / rok

Navýšte svoju podporu v nastaveniach účtu

Nastavenia podpory

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Pridajte sa k čitateľom ktorí Postoj podporujú

alebo sa staňte členom
Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

V prípade problémov kontaktujte podporu na [email protected]

Ttoto je message Zavrieť