Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Pozerať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Zapnúť upozornenia

Daniel Lipšic

Zločinci začali spolupracovať, lebo pochopili, že im už nikto nepomôže

Prečo zrazu polícia koná a mafiáni vypovedajú? Majú mať Fico a Kaliňák obavy? A chce byť Daniel Lipšic špeciálnym prokurátorom?

Z mediálnych výstupov sa javí, že organizovaný zločin sa usadil na najvyšších poschodiach štátu. Polícia odvádza údajne krivých sudcov v putách, zatknutí sú aj policajti či nedotknuteľní podnikatelia. Dozrel na Slovensku konečne čas na spravodlivosť? Ako je možné, že vidíme v putách aj ľudí, ako sú Norbert Bödör, Tibor Gašpar, Dušan Kováčik, Zoroslav Kollár, Róbert Krajmer či Peter Hraško?

Vedel Daniel Lipšic o tom, že vedenie polície za vlády Roberta Fica a ministrovania Roberta Kaliňáka sa malo tajne schádzať a podľa obvinení fungovať ako organizovaná zločinecká skupina?

Ako je možné, že polícia a prokuratúra zrazu koná a zasahuje aj voči doteraz nedotknuteľným ľuďom? Prečo boli čestní policajti doteraz ticho? Prečo ľudia, ktorí doteraz stáli na strane zločinu, úplne zmenili stranu a začali spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní?

Je Zoroslav Kollár nebezpečnejší ako Marian Kočner? Príde čas na zatýkanie aj v politických vodách? Má Daniel Lipšic ambíciu stať sa špeciálnym prokurátorom?

Zaujímavé odpovede na všetky tieto otázky nájdete v tomto videu:

Ak práve nemôžete pozerať video, vypočujte si podcast:

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Odporúčame