Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
26. novembec 2019

Omša ako vianočný dar pre blízkych

Pápežské misijné diela pripravili k tohtoročným vianočným sviatkom zaujímavú ponuku, prostredníctvom ktorej je možné darovať svojim blízkym netradičný vianočný darček.
Omša ako vianočný dar pre blízkych

Namiesto všedného vecného daru prichádzajú s ponukou darovať niečo „naozaj cenné“ a podporiť misie omšovým milodarom. Sväté omše budú na úmysel darcov slávené kňazmi v kňazskom seminári afrického štátu Benin.

Koordinátor vianočného projektu Martin Farbák vysvetľuje: „Omšový milodar ako vianočný darček pre svojich blízkych je potrebné zaregistrovať. Následne vám bude poslaná darčeková vianočná pohľadnica s venovaním pre vášho obdarovaného, v ktorej bude napísaný váš úmysel.  Ten sa môže týkať osoby alebo udalosti, môže byť prosbou alebo poďakovaním. Môžete mu ju osobne odovzdať ako darček počas Vianočného obdobia. Zaregistrovať omšu ako vianočný dar je možné do 15. decembra 2019.“

Vianočné darčekové pohľadnice sú spôsob, akým môžeme svojich blízkych potešiť a zároveň pomôcť kňazom v misijných krajinách. Je to požehnanie pre kňazov v Afrike a my si zároveň môžeme uvedomiť univerzálnosť Cirkvi, keď títo kňazi predkladajú na oltár úmysly zo Slovenska.

Omše ako vianočný dar si záujemcovia môžu zaregistrovať na webovej stránke http://misijnediela.sk/omsa_ako_dar/.

Bližšie informácie na: 02/529 64 916 alebo info@misijnediela.sk.

Inzercia

Odporúčame