Inzercia

  Strana 1

  Podpora pro-rodinných opatrení
  Podpora pro-rodinných opatrení

  Vláda SR na návrh ministra financií Igora Matoviča schválila zásadné zvýšenie podpory rodín s deťmi. Po 30 rokoch rozprávania o podpore rodiny, až vláda pod vedením hnutia OĽaNO pristúpila k činom. Rodina potrebuje, rodina si zaslúži podporu politikov. Vždy, ale osobitne v časoch ekonomicko-sociálnej neistoty. Na stranu prorodinného návrhu OĽaNO sa postavilo veľké množstvo organizácií tretieho sektora, za čo im ďakujeme. Zároveň oceňujeme ich aktivity na podporu rodín v konkrétnych situáciách. Podporný list mimovládnych organizácií prinášame v plnom znení.

  Záujemcom o túto prácu zaplatí Nadačný fond HARTMANN kurz opatrovania
  V zariadeniach sociálnych služieb chýbajú opatrovatelia Záujemcom o túto prácu zaplatí Nadačný fond HARTMANN kurz opatrovania

  Kurz opatrovania zaplatí Nadačný fond HARTMANN v plnej výške až do 300 eur všetkým uchádzačom spĺňajúcim kritériá, ktorí sa rozhodnú zmeniť svoje doterajšie povolanie a stanú sa opatrovateľmi v niektorom zo zariadení sociálnych služieb na Slovensku. Na tento účel prerozdelí v tomto roku až 18 000 eur, čím podporí 60 záujemcov o kurz opatrovania.

  Deň, keď komunisti siahli na naše duše. Nový film KRYŠTOF približuje Akciu K
  Deň, keď komunisti siahli na naše duše. Nový film KRYŠTOF približuje Akciu K

  O tom, že za bývalého režimu mali veriaci na našom území ťažký život, dnes asi nikto nepochybuje. Málokto však vie, akým krutým spôsobom komunistická moc zakročila voči kláštorom a  rehoľným spoločenstvám na začiatku 50. rokov. Čo to vlastne bola Akcia K? Udalosti, o ktorých sa v súčasnosti veľa nehovorí, približuje nový slovenský koprodukčný film KRYŠTOF.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.