Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
16. február 2015

Vytvorme konzervatívny denník

Medzi významnými slovenskými denníkmi, týždenníkmi či televíziami nie je ani jedno médium, ktoré by reprezentovalo konzervatívny pohľad na svet. Naopak, ukázalo sa, že proti takémuto videniu sveta bojujú. V slovenskej verejnej debate tak chýba dôležitý hlas. kolaz-kd2.jpg ...

Vytvorme konzervatívny denník

Medzi významnými slovenskými denníkmi, týždenníkmi či televíziami nie je ani jedno médium, ktoré by reprezentovalo konzervatívny pohľad na svet. Naopak, ukázalo sa, že proti takémuto videniu sveta bojujú. V slovenskej verejnej debate tak chýba dôležitý hlas.

Rozhodli sme sa pomôcť tomu, aby sa táto situácia zmenila. Tento rok oslavuje Postoy.sk desiate výročie svojho vzniku. Podarilo sa mu to vďaka podpore mnohých ľudí, ktorým úprimne ďakujeme. No cítime, že to nestačí. Cítime, že tu chýba internetový denník, ktorý by dokázal korektne informovať o tom, čo sa deje v spoločnosti, politike, ekonomike či kultúre a pritom reprezentoval ľudí vyznávajúcich konzervatívne hodnoty.

V redakcii Postoy.sk pôsobia rešpektovaní novinári, získali sme aj významné novinárske ocenenia, napríklad Novinársku cenu či prestížne ocenenie Templeton Freedom Awards. Počas posledných týždňov sme tiež oslovili viacero významných slovenských novinárov, komentátorov, podnikateľov a predstavili sme im svoju myšlienku. Ich odpovede nás prekvapili. Začíname veriť, že na Slovensku naozaj existuje silný potenciál vytvoriť plnohodnotné konzervatívne médium.

No potrebujeme k tomu aj vás. Preto vás prosíme o podporu. Pridajte sa k nám a určite sa nám to podarí!

Potrebujeme aj vašu pomoc

Náklady na štart internetového konzervatívneho denníka odhadujeme na 80-tisíc eur. Dnes máme k dispozícii už približne štvrtinu tejto sumy.

Ako nám môžete pomôcť?

Úplne najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz napríklad na 10 či 20 eur alebo na ľubovoľnú sumu a budete nás podporovať mesačne. Svoju prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo.

Naše číslo účtu je 294 346 0300 / 1100, IBAN: SK5211000000002943460300.

Inzercia

Ak nás môžete podporiť väčšou sumou jednorazovo a uľahčiť tým samotný štart projektu, môžete tak urobiť na spomínaný účet či cez službu PayPal.

Inzerujte u nás. V januári dosiahla návštevnosť na stránke Postoy.sk takmer 160-tisíc unikátnych návštevníkov. Ako sa píše v marketingových učebniciach, konzervatívci sú verní, zodpovední spotrebitelia s nadpriemerne veľkými rodinami. Oslovte ich u nás.

V mene redakcie a spolupracovníkov Postoy.sk
Lukáš Melicher, štatutárny zástupca Postoy, o.z.

Kontakt

Postoy, o. z.
info@konzervativnydennik.sk
0949 352 085

Korešpondenčná adresa:
Redakcia Postoy.sk
Františkánska 2
811 01 Bratislava

www.postoy.sk
2943460300/1100

Odporúčame

V edícii Viera do vrecka vyšlo už 50 titulov

V edícii Viera do vrecka vyšlo už 50 titulov

Čo znamená viera, ako si poradiť pri výchove detí, meditovať, pripraviť sa na spoveď či nenechať sa ovládať médiami. To je len zlomok z tém, ktoré doteraz prinieslo vydavateľstvo Don Bosco prostredníctvom edície Viera do vrecka. 26862_obr.jpg Saleziánskemu vydavateľs...

Bez vzdelania sú bezbranné

Bez vzdelania sú bezbranné

Občianske združenie SAVIO vyhlasuje už 10. jubilejný ročník verejnej zbierky Tehlička. tehlicka_300x300.jpg Cieľom je vyzbierať finančné prostriedky na kúpu kníh, školských lavíc a obnovu tried a pomôcť tak deťom v Stredoafrickej republike vrátiť sa po vojensko-polit...