Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
25. 03. 2020, 10:09

Zľava na naše knihy aj darček zadarmo

Máme pre vás dodatočnú zľavu na naše knihy, ale aj kapitolu o čítaní z knihy Klub nerozbitných detí úplne zadarmo.
Zľava na naše knihy aj darček zadarmo

Aktuálna situácia priniesla zatvorené školy, nákupné centrá aj mnohé firmy, zároveň však vzniká priestor zmysluplne využiť čas a čítaním kníh obohatiť seba a svoje okolie. Preto sme sa rozhodli dať vám malý darček – jednu kapitolu z knihy Klub nerozbitných detí, ktorá sa stala naším najčítanejším titulom. Vybrali sme kapitolu o tom, prečo deti potrebujú knihy a aké je dôležité čítať si s nimi. Môžete si ju stiahnuť ako pdf dokument tu alebo prečítať online verziu priamo na Postoji. Verím, že vás motivuje ešte viac sa s deťmi zahĺbiť do pútavých knižných príbehov. 

Dodatočná zľava na knihy

Keďže sa nám ozývate telefonicky, pýtate sa na stav svojich objednávok a nakupujete knihy v našom e-shope aj naďalej, rozhodli sme sa vám vyhovieť a pokračovať vo vybavovaní objednávok.

Kníhkupectvá sú zatvorené, preto vám ponúkame navyše dodatočnú extra zľavu: - 10 % na všetky knihy z nášho vydavateľstva. Zľava sa pripočíta k aktuálnym zľavám, preto môžete pri niektorých tituloch získať zlacnenie o viac ako 30 %. Stačí, ak v nákupnom košíku uplatníte kupón: CITAMDOMA

Ako funguje náš internetový predaj

Vzhľadom na aktuálnu situáciu máme aj pri predaji našich kníh niekoľko zmien. Náš internetový obchod funguje v obmedzenom režime:

  • všetky naše knihy máme skladom, objednávky však budeme posielať len dvakrát týždenne, a to v utorok a vo štvrtok,
  • v prípade, že si vyberiete ako spôsob platby dobierku – kuriérovi je lepšie zaplatiť platobnou kartou,
  • nové objednávky si vytvárajte s doručením kuriérom, zásielky poštou momentálne nebudeme vybavovať a buď ich pošleme kuriérom, alebo podržíme, kým sa aktuálna situácia nezmení,
  • prosíme vás, aby ste si tovar od kuriéra prevzali v ochranných pomôckach a po objednávku prišli na ulicu k vozidlu kuriéra.

Ďakujeme za pochopenie! Prajeme vám, aby ste situáciu súvisiacu so šíriacim sa koronavírusom a ochorením COVID-19 zvládli čo najlepšie a v zdraví.

Odporúčame