Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
05. september 2018

Sedem vecí, ktoré deti potrebujú, aby prežili v modernej dobe

Čo našim deťom dať a čo im nedať, aby sa stali nerozbitnými. Testované na slovenských deťoch.
Sedem vecí, ktoré deti potrebujú, aby prežili v modernej dobe

S potešením vám dnes predstavujem najprepracovanejšiu knihu, akú sme dosiaľ priniesli. Jej príprava trvala rok a pol, spolupracovala na nej desiatka ľudí a svojím spracovaním presahuje slovenské štandardy.

Je to odpoveď na nástojčivú otázku, čo možeme urobiť, aby naše deti nezomlela instantná doba. 

Kniha nie je novou výchovnou ideológiou, ale poctivým a pútavým spracovaním najdôležitejších vedeckých výskumov o tom, čo deťom pomáha a čo im škodí. No predovšetkým kniha prináša praktické rady, ako deťom v malých krokoch dať to, čo naozaj potrebujú. 

Jedinečným prínosom oproti zahraničným knihám, ktoré sú šité pre inú kultúru, iný systém vzdelávania či inak nastavené rodinné politiky je, že počíta s realitou, v ktorej fungujú slovenské rodiny.

Jej súčasťou sú totiž rozhovory so siedmimi inšpiratívnymi odborníkmi zo Slovenska, ktorí s mladou generáciou instantnej doby pracujú každý deň. A s mimoriadnymi výsledkami.

Vzťahy. Hranice. Charakter. Pohyb a voľná hra. Knihy. Hudba. Zdravý postoj k technológiám.  To je sedem tém, o ktorých je v knihe reč.

 

Inzercia

To je aj sedem vzácnych darov, ktoré ich spravia nerozbitnými, aby ich nástrahy modernej doby nepoložili.  Vďaka nim z nich vyrastú vyrovnaní a tvoriví ľudia, dobrí manželia a rodičia, verní priatelia a spoľahliví kolegovia. Budú mať v sebe dobrý základ na prežitie naplneného a spokojného života.

Budú mať super schopnosť, ktorú nedokáže rozvinúť žiadna počítačová hra ani smartfónová aplikácia. 

Budú nerozbitné.

Autorkou knihy je Slávka Kubíková, niekdajšia ekonomická novinárka, neskôr úspešná finančná manažérka v nadnárodnej spoločnosti. Mimoriadnym bonusom knihy je jej prepracované grafické stvárnenie a zrozumiteľné, pútavé podanie.

Do 20. septembra 2018 vám Klub nerozbitných detí ponúkame aj s uvádzacou zľavou 15 %  v našom obchode. Potom ju nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Recenzie odborníkov si môžete prečítať aj tu.

Odporúčame

Asi som sa zradikalizovala

Asi som sa zradikalizovala

Novinárka Zuzana Petková po dvadsiatich rokoch odchádza zo žurnalistiky. Hovorili sme s ňou o investigatíve, aktivizme novinárov, aj o tom, čo sa za posledný polrok stalo s policajtmi i mafiánmi.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.