Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
01. máj 2020

Výmena na poste šéfredaktora Postoja

A niekoľko ďalších noviniek z našej kuchyne.
Výmena na poste šéfredaktora Postoja

Milí podporovatelia a čitatelia, som rád, že vám môžem oznámiť, že novým šéfredaktorom Postoja sa od dnes, 1. mája, stáva doterajší zástupca šéfredaktora Martin Hanus. Keďže vám ho nijako zvlášť nemusím predstavovať, dodám len, že som si istý, že vedenie redakcie bude v dobrých rukách a Postoj sa bude ďalej svižne rozvíjať. Želám mu v tom mnoho síl!

Presne pred piatimi rokmi začali v Postoji pracovať prví novinári na plný úväzok. Najmä vďaka vašej pomoci, milí naši podporovatelia, dnes môžeme mať dvanásťčlennú redakciu a realistické plány na jej ďalší rast. Pravidelní čitatelia si už všimli, že medzi našimi redaktormi nedávno pribudli Erik Potocký a vyznávači podcastov sa už zoznámili s hlasom novej kolegyne Janky Zlatohlávkovej.

Čítanosť Postoja za posledné mesiace sa tesne priblížila k miliónu používateľov mesačne. Posledné dva mesiace tiež otestovali aj lojalitu našich podporovateľov a výsledok nás veľmi prekvapil. Napriek zložitému obdobiu sa ich počet zvýšil.

Dostali sme aj niekoľko mailov, v ktorých ste nám opísali, že ste sa ocitli v zložitej situácii a museli ste podporu prerušiť. Aj vám ďakujeme a želáme, aby sa vaše problémy čo najskôr vyriešili. A ak sa tak stane, budeme radi, keď sa opäť stanete našimi podporovateľmi, hoci aj symbolickými. Vedomie, že vám naša práca stojí hoci aj za symbolické predplatné, je pre nás tiež veľkým zadosťučinením.

Vám, milí čitatelia, ktorí ste Postoj začali sledovať len v posledných týždňoch, tiež ponúkam možnosť byť spolutvorcami tohto portálu a stať sa našimi dobrovoľnými predplatiteľmi.

Ďakujem a želám vám všetko dobré!

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Odporúčame