Denník Postoj

O denníku

Konzervatívny denník Postoj je unikátny projekt medzi slovenskými médiami. Je jediným médiom, ktoré sa otvorene hlási ku konzervatívnym hodnotám a zároveň dosahuje vysoký profesionálny štandard.

Naším cieľom nie je naháňať čítanosť, ale, naopak, snažíme sa odolať tomuto škodlivému trendu a seriózne sa zapojiť do verejnej debaty z konzervatívnej pozície.

Vďaka tomu sme rešpektovaným partnerom pre autority verejného života, od prezidenta, členov vlády, lídrov parlamentných strán a významných inštitúcií, lekárov, cirkevných hodnostárov, vedcov, umelcov, športovcov...  Hoci s nami často nesúhlasia, majú záujem o konfrontáciu na úrovni.

Postoj tvorí tím skúsených novinárov, ktorí do tohto projektu prišli z najvýznamnejších slovenských médií.

Za postojom nestoja žiadne finančné skupiny, žiadna cirkev, verejné dotácie ani veľkí investori. Hlavným zdrojom financovania je podpora dobrovoľných predplatiteľov, celý obsah, ktorý tvoríme, je prístupný zadarmo.

 

Martin Hanus

Šéfredaktor

Martin Hanus, šéfredaktor

 

 

Informácie o vydavateľstve:

Inzercia

Vydavateľom denníka Postoj je spoločnosť POSTOJ MEDIA, s.r.o.. Denník vychádza v spolupráci s občianskym združením Postoj, o. z..

 

Kontaktné údaje:

POSTOJ MEDIA, s. r. o.                 IČO: 50205668
Pražská 11                                       DIČ: 2120231707
811 04  Bratislava                           IČ DPH: SK2120231707

Postoj, o. z.                                       IČO: 42412676
Pražská 11                                         DIČ: 2024183007
811 04 Bratislava

 

COPYRIGHT:

Vydavateľstvo POSTOJ MEDIA, s.r.o., ISSN: 1336-720X

Agentúrne spravodajstvto: publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.