Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Komentáre a názory
20. 04. 2016, 23:40

Dá sa dnes podnikať čestne? Štartujeme Biznis klub Postoja

Už 12. mája sa stretávame na konferencii podnikateľov a manžérov, špeciálnym hosťom bude arcibiskup Stanislav Zvolenský.
Dá sa dnes podnikať čestne? Štartujeme Biznis klub Postoja

Dá sa podnikať čestne v nečestnom prostredí? Kde sú hranice korektnosti pri obchodných vzťahoch či pri riadení ľudí? Kedy je biznis poslaním, ktoré slúži spoločnosti, a kedy jej, naopak, škodí?

To sú otázky, ktoré zídu na um pri ťažkých rozhodovaniach každému poctivému podnikateľovi či manažérovi. Štandardné biznis kluby sa im radšej vyhýbajú, venujú sa len zvyšovaniu efektivity vo výrobe, riadeniu zdrojov či financií alebo úspešnému obchodnému vyjednávaniu.

Preto vzniká Biznis klub Postoj, ktorý bude združovať práve tých podnikateľov a manažérov, ktorí si kladú aj spomínané otázky.

Prvé stretnutie sa bude konať 12. mája (štvrtok) podvečer v tichých podzemných priestoroch bratislavského františkánskeho kláštora. Okrem debatujúcich z radov významných podnikateľov, ktorých predstavíme čoskoro, budú hosťami v dialógu aj Mons. Stanislav Zvolenský, predseda KBS, a Juraj Vittek, člen Komunity Oratória svätého Filipa Neriho.

Po približne dvojhodinovom formálnom programe bude počas večere možnosť spoznať podobne zmýšľajúcich biznismenov.

Kapacita miestnosti je obmedzená, organizačný poplatok je 45 eur.

Otázky radi zodpovieme na adrese biznisklub@postoj.sk, alebo na tel.čísle 0948 565 596.

Prihlásiť sa možno tu:

 

Odporúčame

Kto zdedí Smer

Kto zdedí Smer

V Smere sa počas tohto funkčného obdobia začne zápas o to, kto nahradí Roberta Fica. Poučí sa Robert Fico z chýb Mečiara, Čarnogurského či Dzurindu?