Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
25. január 2016

IAAF zrejme príde o jedného z najväčších sponzorov

Svetová atletika zrejme príde pre škandál s dopingom a korupciou o jedného z najväčších sponzorov, firmu Adidas.

Nemecký výrobca športových potrieb podľa informácií BBC ukončí s Medzinárodnou asociáciou atletických federácií (IAAF) zmluvu štyri roky pred vypršaním jedenásťročnej spolupráce.

IAAF podpísala s Adidasom kontrakt v novembri 2008, podľa BBC bol na sumu osem miliónov dolárov. Strata Adidasu by bola pre svetovú atletiku ďalšou veľkou ranou po prevalení systematického dopingu ruských a kenských športovcov a takisto dlhoročnej korupcie najvyšších funkcionárov IAAF na čele s exprezidentom Laminom Diackom. Ďalšími oficiálnymi partnermi asociácie sú Canon, Toyota, Seiko, TDK, TBS a Mondo.

Inzercia

Odporúčame

Ford končí v Japonsku a v Indonézii

Ford končí v Japonsku a v Indonézii

Americká automobilka Ford dnes oznámila, že tento rok ukončí všetku činnosť v Japonsku aj Indonézii, kde má problémy dosiahnuť zisk a neobjavili sa žiadne signály, že by sa to mohlo zlepšiť.

Francúzsko a jeho spojenci budú aj ďalej útočiť na Dáiš

Francúzsko a jeho spojenci budú aj ďalej útočiť na Dáiš

Francúzsko a jeho spojenci sú pripravení a odhodlaní opakovane útočiť na džihádistickú organizáciu Dáiš. Vyhlásil to dnes počas návštevy v indickom Naí Dillí francúzsky prezident Francois Hollande v súvislosti so zverejnením novej videonahrávky s vyhrážkami Islamského štátu.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.