Republikáni napísali Trumpovi. Chcú od neho viac výhrady vo svedomí

Návrh zákona, ktorý umožní slobodné uplatňovanie výhrady vo svedomí, mal Donald Trump na stole už vo februári. Jeho zamrznutie majú mať na svedomí Tru...

Návrh zákona, ktorý umožní slobodné uplatňovanie výhrady vo svedomí, mal Donald Trump na stole už vo februári. Jeho zamrznutie majú mať na svedomí Trumpova dcéra Ivanka a jej manžel Jared Kushner.

Genocídy sledujeme naživo. Svedomie OSN sa musí prebudiť

Osobitný vyslanec pre náboženskú slobodu Ján Figeľ hovorí o prípade českého misionára Petra Jaška a ďalších príbehoch náboženského prenasledovania vo...

Osobitný vyslanec pre náboženskú slobodu Ján Figeľ hovorí o prípade českého misionára Petra Jaška a ďalších príbehoch náboženského prenasledovania vo svete, ale aj v samotnej Európe.

Benedikt XVI. jubiluje. Na Veľkonočnú nedeľu sa dožil 90 rokov

Emeritný pápež Benedikt XVI. sa dnes dožíva jubilejných 90. narodenín. Oslava v bavorskom štýle je naplánovaná na pondelok. Možno príde aj jeho nástup...

Emeritný pápež Benedikt XVI. sa dnes dožíva jubilejných 90. narodenín. Oslava v bavorskom štýle je naplánovaná na pondelok. Možno príde aj jeho nástupca František.

Najsvätejšie miesto kresťanov. Pohľad do Božieho hrobu je úchvatný (foto + video)

Len pred niekoľkými týždňami sa skončili rekonštrukčné práce v Bazilike Svätého hrobu v Jeruzaleme. Veľkú noc tam kresťania slávia tento rok spoločne.

Len pred niekoľkými týždňami sa skončili rekonštrukčné práce v Bazilike Svätého hrobu v Jeruzaleme. Veľkú noc tam kresťania slávia tento rok spoločne.