Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
17. jún 2021, 07:35

Influencer, ktorého sleduje 26 miliónov ľudí, vyznal svoj pro-life postoj

Španielský mladík povedal, že potraty „by nemali byť legálne alebo dostupné zadarmo. Bodka. Pretože ide o vraždu“.

Ako na svojich stránkach informovala organizácia Live Action, Naim Darreichi, devätnásťročný hudobník, spisovateľ a influencer, vyjadril na sociálnej sieti svoje pro-life názory.

Španiel, ktorého na sociálnej sieti TikTok sleduje 26 miliónov ľudí, povedal, že potraty „by nemali byť legálne alebo dostupné zadarmo. Bodka. Pretože ide o vraždu“.

„Potrat je zastavenie života. Keď je žena tehotná... a nepodstúpi potrat, prírodný cyklus spôsobí, že sa objaví život,“ rozvinul Darreichi ďalej svoju úvahu.

Prostredníctvom sociálnej siete TikTok, ktorá je populárna najmä medzi mladými ľuďmi, sa potom vyjadril o častom argumente pro-choice tábora, že plod počas potratu nijak netrpí (čo podľa Live Action nie je pravda) a preto je jeho usmrtenie v poriadku. „Otázkou tu nie je to, či trpí alebo nie. Otázkou je to, či niekomu berieme život alebo nie,“ tvrdí influencer

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 9 hodinami

Ak sa chystáte stráviť letnú dovolenku na Slovensku, zaujímavý tip na návštevu a spoznávanie kultúry a histórie Slovákov ponúka riaditeľ inštitútu INESS Richard Ďurana. Prvé slovenské gymnázium v Revúcej. „Historicky prvé gymnaziálne skúšky dospelosti (dnes maturita) v slovenskom jazyku sa konali v roku 1868 v budove evanjelického kostola v Revúcej. Ich obsahom bol preklad z latinského jazyka do slovenského jazyka a naopak, z gréckeho jazyka do slovenského, kompozícia v slovenskom, maďarskom a nemeckom jazyku, ako aj tri príklady z matematiky a fyziky. Na záver sa študenti podrobili aj ústnym skúškam Pripomínam – ak by ste sa chceli zamyslieť nad penzom vedomostí dnešných študentov - išlo o gymnázium, dnešnú strednú školu."

V pondelok som navštívil budovu prvého slovenského gymnázia v Revúcej. Dozvedel som sa aj veci, ktoré sú pre študentov v...

Uverejnil používateľ Richard Durana Štvrtok 29. júla 2021
pred 9 hodinami
pred 11 hodinami

Situácia v premávke liniek bratislavskej MHD, ktorých ovplyvňuje blokáda ulíc v okolí Hodžovho námestia, je nezmenená. Linky, ktoré Hodžovým námestím bežne predchádzajú, jazdia pozmenenými trasami a na konci podjazdu pod Hodžovým námestím naďalej stojí uviaznutý autobus č. 80. Situácia v centre Bratislavy ovplyvňuje dopravu aj na iných miestach, Dopravný podnik Bratislava preto upozorňuje, že cestujúci musia rátať aj s prípadným miernym, niekoľkominútovým meškaním liniek. (tasr)

Inzercia

Inzercia