„Bol netrpezlivý. Nevydržal pán minister do utorka, aby som skončil dôstojne a mohol sa rozlúčiť so svojimi podriadenými,“ reaguje Štefan Hamran pre Markízu na odvolanie z funkcie. „Historicky si nepamátám takéto počínanie žiadneho ministra vnútra. Čakali sme, že bude nekompromisný. Vedeli sme, že je nekompetentný, ale že spraví takúto špinavosť, s tým sme nerátali. Budúci týždeň sa vyjadrím k tomu, akým spôsobom to spravil. Je to podľa nás obrovský problém,“ dodal.