Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
06. jún 2023, 10:24

Film What Is A Woman? sa opäť stal najsledovanejším dokumentom

Tvorcovia ho pri príležitosti prvého výročia jeho vydania dočasne zverejnili zadarmo.

Dokumentárny film What Is A Woman? (Čo je to žena?) sa podľa stránky Rotten Tomatoes stal najviac streamovaným dokumentárnym filmom, a to rok potom, ako vyšiel, informoval portál The Daily Wire.

Film venujúci sa súčasnej rodovej teórii, o ktorom sme podrobnejšie písali v samostatnom texte minulý rok, bol pri príležitosti tzv. mesiaca Pride dočasne zverejnený na sociálnej sieti Twitter, kde nazbieral približne 175 miliónov zhliadnutí.

Dokument má na portáli Rotten Tomatoes dobré hodnotenie – v ľudovom hlasovaní získal 86 percent a priemerné hodnotenie vychádzajúce zo šiestich profesionálnych recenzií je 83 percent.

„Tento film už videli milióny ľudí, no stále ho ohodnotili iba šiesti recenzenti. A žiaden z nich nie je z nejakého veľkého mainstreamového periodika,“ napísal na Twitteri tvorca filmu Matt Walsh.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 5 hodinami

„Zajtra mám sedemdesiat rokov. Mal som pätnásť rokov, keď prišli Rusi v šesťdesiatom ôsmom. No zdá sa mi, akoby to ani vtedy nebolo také nepríjemné ako teraz. Samý bordel, bordel a bordel,“ vraví sklesnuto otec počas toho, ako s dcérou pracuje na poli. Zastavili sme sa pri nich blízko cesty na Zamagurí neďaleko Červeného Kláštora. Napriek marazmu je podľa neho potrebné ísť voliť. Koho si vyberie o pár dní on?

pred 8 hodinami
pred 8 hodinami

Zo Sulíkovej reakcie sa javí, že komunikácia je autentická a jej obsah môže mať vo finále na SaS pomerne neblahé následky: už dlhšie tradované podozrenie, že SaS a najmä Jana Bittó Cigániková konajú až príliš často v zhode so záujmami Penty, zverejnené esemesky aj PR v médiách Penty týmto hmatateľne potvrdzujú. Lenže údajná tajná komunikácia nie je len Sulíkova, ale aj Matovičova kauza. Komentuje Martin Hanus.

pred 9 hodinami

„Porovnávať korupciu s LGBTI, nech pod touto skratkou myslíme čokoľvek, je nepatričné,“ hovorí líderka Kresťanskej únie Anna Záborská, ktorá však podobne ako predseda KDH pokladá ideológiu LGBTI hnutia za nebezpečenstvo pre spoločnosť. Ako vníma, že niektorí členovia KÚ dali nakoniec prednosť KDH, za akých podmienok by dokázala spolupracovať s PS, ktoré vníma ako zlo, a čo hovorí na agresivitu v kampani OĽaNO?

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.