Britský novinár Piers Morgan si myslí, že by mal byť princ Harry pozbavený titulov a že by sa on ani jeho manželka Meghan Markleová nemali dostať na korunováciu kráľa Karola III. Uviedol to vo svojom texte pre New York Post.
Morgan v článku píše, že neverí princovi Harrymu, keď tvrdí, že jeho cieľom nie je ubližovať svojej rodine. Porovnávajúc tieto tvrdenia s vyjadreniami Billa Clintona o jeho vzťahu s Monicou Lewinskou, Morgan tvrdí, že sú „popretím niečoho, o čom všetci, vrátane neho, vedia, že je to pravda“.
Novinár v tejto súvislosti spomenul citlivé odhalenia a Harryho vyjadrenia na adresu kráľa Karola, jeho manželky Camilly, princa Williama a princeznej Kate.
Niektoré z vyjadrení princa Harryho sú podľa neho dokonca vyslovene nebezpečné, napríklad tvrdenia, že zabil 25 členov Talibanu, čo by mohlo vyprovokovať útoky na jeho osobu. „Je to absolútny výsmech z jeho tvrdenia, že opustil Britániu, aby ochránil svoju rodinu,“ tvrdí Morgan.
V závere textu novinár volá po tom, aby pár prišiel o svoje tituly a pozvanie na korunováciu kráľa Karola III.
Diskusia k článkom je k dispozícii len pre tých, ktorí nás pravidelne
podporujú od 5€ mesačne alebo 60€ ročne.
Pridajte sa k našim podporovateľom.