Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
30. jún 2022, 15:07

Jordan Peterson

Známy psychológ spája sily s konzervatívnym denníkom The Daily Wire

Známy psychológ spája sily s konzervatívnym denníkom The Daily Wire

Foto: Flickr

Denník spúšťa novú streamovaciu platformu.

Americký konzervatívny denník The Daily Wire oznámil spustenie novej streamovacej služby s názvom DailyWire+.

Okrem iného bude ponúkať exkluzívny obsah známeho kanadského psychológa Jordana Petersona.

„Partnerstvo so spoločnosťou, ktorá zdieľa moje vlastné hodnoty, pokiaľ ide o dokonalosť a podnikateľskú víziu, je pre mňa prirodzeným ďalším krokom. A je čas na nové dobrodružstvo,“ povedal psychológ.

„Spustenie DailyWire+ pre nás znamená začiatok agresívnej technologickej a obsahovej expanzie. Pridanie Dr. Jordana Petersona, popredného verejného intelektuála našej doby, ukazuje, ako vážne to myslíme s uvádzaním kvalitných kontrakultúrnych hlasov do popredia,“ uviedol jeden z riaditeľov The Daily Wire Jeremy Boreing, ktorý tým narážal na čoraz silnejšiu konzervatívnu mediálnu alternatívu.

DailyWire+ sa už dlhšie snaží byť konzervatívnou odpoveďou na prevládajúci progresívny svetonázor mediálnych spoločností hlavného prúdu. Okrem internetového spravodajstva začal tento denník v posledných rokoch produkovať aj celovečerné filmy, expanduje aj v oblastiach, ako sú talk show alebo športový obsah, a od roku 2023 plánuje produkovať aj obsah pre deti.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 53 minútami

Šéf ústavnoprávneho výboru Milan Vetrák (OĽaNO) hovorí, že v prípade demisie Márie Kolíkovej bude zrejme prvým na rade na pozíciu ministra spravodlivosti Juraj Šeliga. Dodáva, že kreslo patrí strane Za ľudí. Vetrák tvrdí, že sa zatiaľ cíti dobre v pozícii šéfa výboru. Postom ministra by sa zaoberal až v prípade, keby prišla ponuka. 

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.