Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
29. júl 2021, 13:59

NAKA preveruje kuciakove investigatívne centrum pre podozrenie z ohovárania

NAKA preveruje kuciakove investigatívne centrum pre podozrenie z ohovárania

Prípad dozoruje známy prokurátor Tomáš Honz.

Narodná kriminálna agentúra sa začala zaoberať článkami, ktoré spracovalo Investigatívne centrum Jána Kuciaka, pre informácie, ktorých zverejnenie môže naplniť skutkovú podstatu trestného činu ohovárania. 

Prípad dozoruje známy prokurátor Tomáš Honz.

Ide o články o konzervatívnej právnickej organizácii Ordo Iuris.

Podnet na preskúmanie podal Andrej Ralbovský, ktorý v minulosti s touto organizáciou spolupracoval. Pôsobil aj ako bývalý správca Nadácie Slovakia Christiana, ktorá stojí aj za portálom Christianitas.

Čítajte tiež

 

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 43 minútami

Spustenie celomestskej parkovacej politiky v Bratislave s názvom Bratislavský parkovací asistent PAAS sa presúva na január 2022. Hlavné mesto o tom informovalo s tým, že sa posúva aj spustenie registrácií do systému regulovaného parkovania pre prvé tri zóny - Tehelné pole, Krasňany a Dvory 4 - na 1. december. (tasr)

pred 2 hodinami

Prezidentka Zuzana Čaputová na budúci týždeň vystúpi v parlamente so správou o stave republiky. „Vystúpi v stredu 29. septembra 2021 o 11.00 h,“ spresnil jej hovorca Martin Strižinec. (tasr)

pred 2 hodinami

V Trenčíne je plne zaočkovaná už takmer polovica obyvateľov. Prvú dávku dostalo 29 235 ľudí, teda už cez 52 percent. Trenčín zostáva aj na budúci týždeň podľa covid automatu v prvom stupni ohrozenia, teda v červenej farbe. (tasr)

pred 3 hodinami

Envirorezort má v pláne oboznámiť sa s oznámením, ktoré Slovensku zaslala eurokomusia, a vykonať kroky pre odstránenie vytýkaných nedostatkov. „Ministerstvo životného prostredia sa dôkladne oboznámi s obsahom oznámenia a v spolupráci s ostatnými dotknutými rezortmi vykoná všetky potrebné kroky pre odstránenie vytýkaných nedostatkov," uviedlo ministerstvo. (tasr)

Inzercia

Inzercia

Denník Svet kresťanstva