Postoy.sk v januári dosiahol rekordnú návštevnosť. Spája sa so Svetom kresťanstva

Takmer 160 000 unikátnych návštevníkov v januári navštívilo portál Postoy.sk. V krátkom čase sa s ním spojí blog Svet kresťanstva.

Konzervatívny portál Postoy.sk, ktorý v tomto roku oslávi 10. výročie svojho vzniku, podľa Google Analytics v januári navštívilo 158 707 unikátnych návštevníkov. Takmer polovicu z nich tvorili noví návštevníci.

Podľa šéfredaktora Postoy.sk Lukáša Obšitníka má zvýšená návštevnosť dve príčiny. „Počas predreferendových diskusií si ľudia s konzervatívnym presvedčením ešte viac uvedomili, že mainstreamové médiá otvorene zastávajú liberálne pozície. Na našom portáli nachádzajú zmysluplnú alternatívu,“ myslí si Obšitník.

Druhý dôvod výrazného nárastu čítanosti Obšitník vidí v systematickej práci na tvorbe kvalitného obsahu. „Od októbra sa redakcia stretáva v novom zložení. Zatiaľ sa schádzame len v provizórnych podmienkach, ale dôležitejšie je, že spoločne pracujeme na zlepšovaní obsahu,“ povedal Obšitník a dodal: „Sme zaviazaní každému, kto akoukoľvek formou podporuje rozvoj silného konzervatívneho média a zároveň prosíme o vašu pomoc aj naďalej.“

K téme
Pomôžte nám byť lepším a silnejším médiom

Zdieľať

V najbližších týždňoch Postoy.sk predstaví nové tváre redakčného tímu a prezradí ďalšie plány do budúcnosti.

Jednou z noviniek je spojenie so známym blogom Svet kresťanstva, za ktorým stojí cirkevný analytik Imrich Gazda. „Ide o prirodzenú fúziu. Svet kresťanstva nikdy nebol konkurenciou Postoy.sk, ale jeho prirodzeným doplnením. Potvrdzuje to aj naša doterajšia bezproblémová spolupráca,“ povedal Imrich Gazda, ktorý spoluzakladal a istý čas aj viedol Postoy.sk.

„Teším sa z tohto kroku, ktorý bude základom pre ešte kvalitnejšie spravodajstvo z náboženského prostredia, ktoré chceme prinášať našim čitateľom,“ dodal Obšitník, podľa ktorého by sa v budúcnosti pod hlavičkou Postoy.sk mohli ocitnúť aj ďalšie zaujímavé internetové projekty.

-red-       

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo