V Poprade sa začala Godzone Tour. Na žiadosť biskupa bez modlitieb príhovoru

Spišský biskup Štefan Sečka požiadal účastníkov Godzone Tour v Poprade, aby sa nezúčastňovali na modlitbách príhovoru, ktoré sú súčasťou podujatia.

Spišský biskup Štefan Sečka požiadal účastníkov Godzone Tour v Poprade, aby sa nezúčastňovali na modlitbách príhovoru, ktoré sú súčasťou podujatia.

Nám evanjelikom treba viac autentického Luthera

S bibliografom a poprednou osobnosťou slovenských evanjelikov Milošom Kovačkom sme sa rozprávali o evanjelických prekladoch Biblie, Lutherovom Malom k...

S bibliografom a poprednou osobnosťou slovenských evanjelikov Milošom Kovačkom sme sa rozprávali o evanjelických prekladoch Biblie, Lutherovom Malom katechizme, Tranovského Cithare sanctorum, ale aj o súčasnom stave evanjelickej cirkvi.

Luther nebol revolucionár

S dekanom Evanjelickej bohosloveckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Ľubomírom Batkom sme sa rozprávali o Lutherovi, reformácii aj o súčasn...

S dekanom Evanjelickej bohosloveckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Ľubomírom Batkom sme sa rozprávali o Lutherovi, reformácii aj o súčasnom stave evanjelickej cirkvi na Slovensku.

Oslobodený salezián: Čítal som Korán, ale konvertovať ma nenútili

Aj keď je salezián Thomas Uzhunnalil, ktorého viac ako rok a pol väznili islamskí radikáli, už týždeň na slobode, stále nie sú známe dôvody jeho prepu...

Aj keď je salezián Thomas Uzhunnalil, ktorého viac ako rok a pol väznili islamskí radikáli, už týždeň na slobode, stále nie sú známe dôvody jeho prepustenia.