Novinárke portálu Echo24 Lenke Zlámalovej ukradli z bytu dokumenty

Neznámy páchateľ sa v stredu dopoludnia vlámal do pražského bytu komentátorky českého spravodajského severa Echo24 a Týdeníka Echo Lenky Zlámalovej.
TASR
TASR
Verejnoprávna tlačová agentúra, ktorá poskytuje spravodajský servis pre médiá, inštitúcie a firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Odcudzil tam malý modrý kufor plný osobných dokumentov a dôverných písomností, ako aj mobilný telefón, iPad a sedem rokov starý notebook. Ten nemal žiadnu hodnotu, ale nachádzal sa v ňom celý archív novinárky.

Zlámalovej zmizli z bytu v pokojnej pražskej štvrti tiež šperky a malá finančná hotovosť, ktorá sa nachádzala v komode v spálni. Páchateľ nespôsobil žiadnu škodu na zariadení bytu a nezanechal ani neporiadok.

Prípad začala ešte v stredu vyšetrovať pražská kriminálna polícia.

Redakcia portálu Echo24.cz dnes v správe uviedla, že chce veriť, že išlo o klasické vlámanie, ktoré nesúvisí s novinárskou prácou kolegyne Zlámalovej.

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
Echo24 iPad
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Vyberte si úroveň podpory

Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Navýšte podporu a zapojte sa

Diskusia
+ 2 mes. navyše
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 € / mes. alebo 84 € / rok

Navýšte svoju podporu v nastaveniach účtu

Nastavenia podpory

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Pridajte sa k čitateľom ktorí Postoj podporujú

alebo sa staňte členom
Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

V prípade problémov kontaktujte podporu na [email protected]

Ttoto je message Zavrieť