Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
11. máj 2016

Slováci prišli o Sersena, má zlomenú nohu. Končí aj Šťastný

Slovenská hokejová reprezentácia prišla na MS v Rusku o ďalších dvoch hráčov.

Po Tomášovi Hrnkovi sa šampionát skončil pre obrancu Michala Sersena a s najväčšou pravdepodobnosťou aj pre útočníka Andreja Šťastného. Sersen si pri tvrdom náraze na spodný mantinel zlomil nohu, Šťastný zasa výrazne poranil prsný sval.

Obaja si nepríjemné zranenia privodili v tretej tretine. Obranca Slovana Bratislava ešte na jej začiatku, keď pri rozbiehaní smerom k mantinelu spadol a hrozivo doň narazil. Do konca neúspešného zápasu, v ktorom Slováci podľahli Bielorusku 2:4, prišli aj o Šťastného. "Mišov súboj som nevidel, ale vyzeralo to veľmi zle. Má zlomenú nohu a skončil. Na záver som sa navyše dozvedel, že Andrej Šťastný si zrejme roztrhol prsný sval, presnú diagnózu ešte nepoznám. Aj on však pravdepodobne dohral," ozrejmil tréner Zdeno Cíger.

V utorok prišlo jeho mužstvo o Hrnku, ktorý si privodil zranenie v oblasti ramena a v stredu odletel rehabilitovať na Slovensko. 

Inzercia

Odporúčame

Štát chystá kampaň na podporu kúpy mlieka

Štát chystá kampaň na podporu kúpy mlieka

Šéfka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR Gabriela Matečná (nominantka SNS) v uplynulých týždňoch absolvovala sériu stretnutí so zástupcami výrobcov mlieka, jeho spracovateľov, aj obchodníkov.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.