Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
11. apríl 2021, 12:57

Boris Kollár je proti predlžovaniu núdzového stavu, keďže čísla hospitalizovaných klesajú, spoločnosť je v určitej miere premorená a mnohí sú už zaočkovaní. Povedal to v relácii RTVS O 5 minút 12. "Musíme si ale ujasniť a nastaviť pravidlá na leto, aby sa nám nestalo, že sa nám to v septembri všetko pokazí," dodal s tým, že vláda zjednoduší Covid automat a od 19. apríla uvoľní opatrenia.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 38 minútami

Počasie: Dnes bude oblačno až zamračené, na mnohých miestach dážď, ojedinele búrky. Ojedinele aj výdatnejšie zrážky. Na západnom a strednom Slovensku v priebehu dňa ustávanie zrážok a čiastočné zmenšovanie oblačnosti. Najvyššia denná teplota 13 až 18, na juhozápade okolo 20 st. (shmú)

pred 12 hodinami

Americký prezident Joe Biden prvýkrát od nástupu do úradu telefonoval s palestínskym prezidentom Mahmúdom Abbásom. O telefonáte informoval Abbásov hovorca, ktorý označil rozhovor oboch lídrov za „dôležitý“. Bližšie podrobnosti však neposkytol. Biden v sobotu telefonoval aj s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom. (tasr)