Vypočuť článok
Jazdcov cyklistického tímu Bora-hansgrohe zrazilo počas tréningu auto
0:00
0:00
0:00 0:00
TASR
TASR
Verejnoprávna tlačová agentúra, ktorá poskytuje spravodajský servis pre médiá, inštitúcie a firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Jazdcov cyklistického tímu Bora-hansgrohe zrazilo počas tréningu auto, traja skončili v nemocnici. Súčasťou tímu sú aj traja Slováci, Peter a Juraj Saganovci a Erik Baška, ani jeden z nich však nebol účastníkom nehody. (tasr)
 

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
Autá Erik Baška
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]
pred 6 hodinami

Lionel Messi získal prestížnu Cenu princeznej z Astúrie v oblasti športu. Porota ocenila argentínsku futbalovú hviezdu nielen za výnimočné športové úspechy, ale aj za jeho charitatívnu činnosť. Messi si ocenenie prevezme v októbri v Španielsku. (tasr)

pred 6 hodinami

Súhrn udalostí v stredu tretieho júna:

Exkluzívny obsah pre našich podporovateľov

Diskusia k článkom je k dispozícii len pre tých, ktorí nás pravidelne
podporujú od 5€ mesačne alebo 60€ ročne.

Pridajte sa k našim podporovateľom.

Podporiť 5€
Ttoto je message Zavrieť