Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
11. november 2015

Firmou roka sa podľa týždenníka Trend stala Bring Trucking zo Žiaru nad Hronom

Ocenenie Firma roka 2015 v pravidelnom hodnotení ekonomického týždenníka Trend získal nákladný cestný dopravca Bring Trucking zo Žiaru nad Hronom. Už 18. raz odovzdával týždenník výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky.

V poradí druhá sa v tejto kategórii umiestnila technologická spoločnosť Eset a tretia skončila firma spracúvajúca kože SlovTan Contract Tannery z Liptovského Mikuláša.

Bankou roka sa po piaty raz v histórii a štvrtýkrát po sebe stala Slovenská sporiteľňa. Druhé miesto obsadila Tatra banka a v poradí tretia skončila VÚB banka.

Ocenenie Poisťovňa roka získala ČSOB Poisťovňa, ktorá za sebou nechala na druhom mieste Poisťovňu Slovenskej sporiteľne, tretie miesto obsadila MetLife. O Firme roka, Banke roka a Poisťovni roka 2015 rozhodli rast, ziskovosť a efektívnosť ich biznisu.

Manažéra roka 2015 vybrali hlasovaním predplatitelia týždenníka a osobnosti slovenskej ekonomiky. Toto ocenenie získal šéf spoločnosti Eset Richard Marko.

Inzercia

Odporúčame

TV JOJ a Markíza dostali opäť pokuty

TV JOJ a Markíza dostali opäť pokuty

Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) dnes opäť pokutovala vysielateľov súkromných televízií. Sankcie dostali spoločný vysielateľ televízie JOJ a WAU - MAC TV, s.r.o., a vysielateľ televízie Markíza.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.