Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
24. jún 2020, 09:31

Opozičné noviny, ktoré iniciuje bývalý predseda KDH Alojz Hlina, už majú zaregistrovanú ochrannú známku. Informuje o tom portál omediach.com. K iniciatíve, ktorá je reakciou na zámer premiéra Igora Matoviča vydávať „vládne noviny“, chce Hlina pripojiť ďalšie politické strany. Rokuje už o podpore s predsedom Dobrej voľby Tomášom Druckerom. Financovať ich chce z vlastných zdrojov, ľuďom by mali prísť do schránok vždy zhruba dva týždne po „vládnych novinách“. (omediach.com)

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 16 minútami

Sú pokusy o presadenie prolife zákonov útokom na práva žien, ich šikanovanie či zbytočná téma, ktorá len roznecuje kultúrne vojny a odvracia pozornosť od reálnych problémov? Herec Štefan Bučko si myslí, že nám v týchto úvahách uniká niečo podstatné.

Čo nám uniká pri debate o interrupciách?

Sú pokusy o presadenie prolife zákonov útokom na práva žien, ich šikanovanie či zbytočná téma, ktorá len roznecuje kultúrne vojny a odvracia pozornosť od reálnych problémov? Herec Štefan Bučko si myslí, že nám v týchto úvahách uniká niečo podstatné... Celú diskusiu nájdete tu: https://rb.gy/9omzue

Uverejnil používateľ Konzervatívny denník Postoj Streda 21. októbra 2020
pred 2 hodinami

Do Česka príde bojovať s pandémiou aj 28 vojenských lekárov zo Spojených štátov. Pomoc zdravotníkov z Texasu a Nebrasky dohodol s americkým veľvyslancom v Česku vicepremiér a minister vnútra Jan Hamáček. O tom, kedy by mali doraziť, sa momentálne rokuje, informoval Český rozhlas. 

Inzercia

Inzercia