Ibrahimovič sa vrátil do Talianska, podstúpi 14 dňovú povinnú karanténu

Ibrahimovič sa vrátil do Talianska, podstúpi 14 dňovú povinnú karanténu
Futbalista AC Miláno Zlatan Ibrahimovič. FOTO TASR/AP
Po jej skončení sa bude môcť zapojiť do tréningového procesu v AC Miláno.
TASR
TASR
Verejnoprávna tlačová agentúra, ktorá poskytuje spravodajský servis pre médiá, inštitúcie a firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič sa v uplynulých týždňoch pripravoval so švédskym prvoligistom Hammarby IF.

Klub Serie A umožnil 38-ročnému útočníkovi vrátiť sa do vlasti v marci po prerušení súťaže pre pandémiu koronavírusu. Ibrahimovič neplánuje využiť opciu na predĺženie svojej zmluvy a po aktuálnej sezóne pravdepodobne opustí AC.

Športový riaditeľ Hammarby Jesper Jansson by privítal, keby Ibrahimovič zakotvil vo švédskom klube.

"Existuje určitá šanca, že Zlatan si raz zahrá za Hammarby. Zatiaľ však nič také nepovedal ani nenaznačil. Iba on rozhodne o svojej budúcnosti," citovala slová Janssena agentúra AP.

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
Taliansko karanténa Zlatan Ibrahimović
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]
pred 57 minútami

Brit obvinený z vraždy bývalej poslankyne Ann Widdecombeovej 21-krát udrel političku kladivom do temena hlavy, uviedol na súdnom pojednávaní prokurátor Kashif Malik. Objasnil, že incident zaznamenala kamera v dome exposlankyne. Útočník zaparkoval auto a vošiel dnu v čase, keď Widdecombeová obedovala. Podozrivý Joshua Kerry údajne prišiel do kuchyne a opýtal sa jej: „Nemáte náhodou bankové karty a preukaz totožnosti?“ Následne ju 21-krát udrel kladivom do hlavy, zvalil zo stoličky na zem, z kabelky jej zobral peňaženku a odišiel, pričom v dome bol približne dve minúty.

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Vyberte si úroveň podpory

Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Navýšte podporu a zapojte sa

Diskusia
+ 2 mes. navyše
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 € / mes. alebo 84 € / rok

Navýšte svoju podporu v nastaveniach účtu

Nastavenia podpory

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Pridajte sa k čitateľom ktorí Postoj podporujú

alebo sa staňte členom
Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

V prípade problémov kontaktujte podporu na [email protected]

Ttoto je message Zavrieť