Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
02. marec 2020, 11:12

KDH zvoláva snem na 14. marca. Bude voliť nového lídra

KDH zvoláva snem na 14. marca. Bude voliť nového lídra

Na snímke v popredí dočasný predseda KDH Pavol Zajac. Foto - TASR/Jaroslav Novák

Hlina ostáva členom hnutia.

Dočasný predseda KDH Pavol Zajac zvolal na 14. marca v Ružomberku snem strany. Strana si bude voliť nového predsedu aj podpredsedov.

Oznámil to hovorca KDH Stano Župa.

KDH vedie dočasne Pavol Zajac. Poveril ho už expredseda Alojz Hlina. Ten sa vzdal vedenia k 2. marcu po výsledku KDH v parlamentných voľbách.

Hnutie sa opäť nedostalo do parlamentu, získalo 4,65 percenta. Hlina ostáva členom hnutia.

 

 

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 19 minútami

Počet Britov sťahujúcich sa do krajín Európskej únie prudko stúpol po hlasovaní o brexite v roku 2016, vyplýva z novej britsko-nemeckej štúdie. Najväčší počet ľudí prišiel zo Spojeného kráľovstva do Španielska, za ním nasledovalo Francúzsko. (TASR)  

pred hodinou

Ozbrojené sily plánujú v roku 2021 vycvičiť celkovo 330 vojakov zaradených do aktívnych záloh. Záujemcovia, ktorí spĺňajú zákonom stanovené podmienky, sa môžu prihlásiť do 25. septembra prostredníctvom regrutačnej skupiny v krajskom meste podľa miesta svojho trvalého bydliska. (TASR) 

pred 5 hodinami

Golf je šport pre všetky vekové kategórie, dá sa hrať od útleho až do skutočne vysokého veku. Je dostupnejší, než si mnohí myslia. Po finančnej stránke by som ho porovnal s lyžovaním,“ vraví v rozhovore šéf slovenských golfistov Tomáš Stoklasa.