Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
19. jún 2015

Kiska sa dnes stretne s Hollandom a Cameronom

Prezident SR Andrej Kiska sa dnes v Bratislave stretne s francúzskym prezidentom Francoisom Hollandom a britským premiérom Davidom Cameronom. Cameron vystúpi na tohtotýždňovej medzinárodnej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC, Hollande zase pricestuje na súvisiaci summit premiérov Vyšehradskej štvork...

Prezident SR Andrej Kiska sa dnes v Bratislave stretne s francúzskym prezidentom Francoisom Hollandom a britským premiérom Davidom Cameronom.

Cameron vystúpi na tohtotýždňovej medzinárodnej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC, Hollande zase pricestuje na súvisiaci summit premiérov Vyšehradskej štvorky. "Stretnutia budú zamerané na aktuálny vývoj v Európskej únii, najmä na ekonomickú konsolidáciu, grécky dlh či imigráciu. Očakávajú sa aj informácie k plánovanému referendu o zotrvaní Veľkej Británie v Európskej únii a postoje k situácii na Ukrajine," informoval TASR tlačový odbor Kancelárie prezidenta SR.

Prezident Kiska sa okrem toho dnes stretne aj s chorvátskou prezidentkou Kolindou Grabar-Kitarovičovou, gruzínskym prezidentom Giorgim Margvelašvilim či macedónskym prezidentom Gjorgem Ivanovom. V sobotu prijme v rámci rozlúčkovej návštevy poľského prezidenta Bronislawa Komorowského.

TASR

Inzercia

Odporúčame

Obama ocenil ekologickú encykliku pápeža Františka

Obama ocenil ekologickú encykliku pápeža Františka

Americký prezident Barack Obama ocenil novú encykliku papáeža Františka Laudato Si´. Informovala agentúra Reuters.  Obama ocenil dokument, v ktorom pápež František vo štvrtok vyzval svet na prijatie opatrení v súvislosti so zmenou klimatických podmienok na planéte a dodal, že sa teší, ako tieto zále...

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.