Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
31. august 2019, 07:33

Finále Ligy majstrov od sezóny 2020/2021 budú v Petrohrade, Mníchove a Wembley

Finále Ligy majstrov od sezóny 2020/2021 budú v Petrohrade, Mníchove a Wembley

Ilustračné foto - TASR/AP

Finále tejto sezóny Ligy majstrov UEFA sa uskutoční v Istanbule.

Len vďaka podpore od našich čitateľov vám prinášame aktuálne spravodajstvo. Podporte nás, prosíme.

Európska futbalová únia (UEFA) plánuje zveriť tri finále Ligy majstrov počnúc sezónou 2020/2021 postupne Petrohradu, Mníchovu a londýnskemu Wembley. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na dva anonymné zdroje, UEFA má dejiská potvrdiť 24. septembra na zasadnutí výkonného výboru.

Finále tejto sezóny sa uskutoční v Istanbule. V nasledujúcom ročníku dostane prednosť stánok Zenitu v Petrohrade, mníchovská Allianz Arena príde na rad desať rokov po tom, ako hostila finále LM 2012. Wembley privíta finále v roku 2023, čím oslávi storočnicu otvorenia pôvodného štadióna.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 2 hodinami

Prvá námestníčka generálneho prokurátora Viera Kováčiková trvá na stanovisku, že bývalá štátna tajomníčka rezortu spravodlivosti Monika Jankovská nespáchala skutky, ktoré sú jej kladené za vinu, ako verejný činiteľ. Kováčiková zároveň pripomína, že toto stanovisko nemá dosah na konanie dozorovej prokurátorky v kauze Búrka. (TASR)

pred 3 hodinami

Holandského cyklistu Fabia Jakobsena, ktorý mal pred týždňom hrozivý pád v úvodnej etape pretekov Okolo Poľska, by mali v stredu previezť z nemocnice v Sosnowci do rodnej krajiny. Jazdca tímu Deceuninck-Quickstep v piatok prebrali z kómy a jeho zdravotný stav sa každým dňom zlepšuje. (TASR)

pred 3 hodinami

Ministri zahraničných vecí členských krajín Európskej únie sa v piatok zídu na mimoriadnom zasadnutí, aby posúdili situáciu v Bielorusku, v Libanone a vo východnom Stredomorí. Na mimoriadne zasadnutie Rady EÚ o kríze v Bielorusku vyzvali v utorok ministri zahraničných vecí Lotyšska, Estónska, Fínska a Poľska. Z Varšavy predtým prišiel aj apel na mimoriadny summit EÚ o Bielorusku. (TASR)