Hudáček: Nechcel som naznačiť, že si robíme, čo sa nám zachce

Hudáček: Nechcel som naznačiť, že si robíme, čo sa nám zachce
Libor Hudáček v zápase proti Veľkej Británii v Košiciach 18. mája 2019. Foto: TASR/Martin Baumann
Libor Hudáček reagoval na svoje skoršie slová, že hráči nehrali to, čo od nich požadoval Craig Ramsay, ale to, čo chceli oni, lebo sú Slováci.
TASR
TASR
Verejnoprávna tlačová agentúra, ktorá poskytuje spravodajský servis pre médiá, inštitúcie a firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po zápase s Veľkou Britániou. V reakcii pre oficiálny web SZĽH povedal, že "reprezentanti si určite nerobia na ľade, čo sa im zachce."

Dvadsaťosemročný hráč povedal pre média: "Tréner Craig Ramsay bol nervózny, že nehráme to, čo od náš požaduje. Ale sme Európania, Slováci. Hrali sme to, čo sme chceli my. Vyzeralo to inak, ako si to predstavoval on, ale potešili sme divákov."

Podľa webu zväzu si novinári Hudáčkove slová vysvetlili inak, ako to myslel. "Určite som tým nechcel naznačiť, že odmietame hrať systém, ktorý trénerský tím pod vedením Ramsayho zaviedol alebo, že si robíme na ľade, čo sa nám zachce. Chcel som len vtipne poznamenať na účet slovenských hokejistov, že pri určitom vedení v zápase sa začneme baviť a nedodržiavať pokyny trénera. Je samozrejmé, že potom s našou hrou nie je spokojný a vyzerá inak, ako si predstavuje. Spokojní s predvedenou hrou sme však neboli ani my. Aj keď oko diváka sme potešili dobrým výsledkom. V budúcnosti, a hlavne proti ťažším súperom sa nám to môže vypomstiť, preto si budeme musieť dávať pozor na odkláňanie sa od systému, ktorý musíme hrať,“ dodatočne vysvetlil Hudáček.

"Mrzí nás nedorozumenie, ktoré v mediálnom priestore vzniklo. Sme však radi, že Libor celú situáciu vysvetlil a tím sa môže sústrediť na posledný zápas šampionátu proti Dánsku. Chceme divákov potešiť dobrou hrou a skvelým výsledkom na záver," dodal mediálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie Peter Jánošík.

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
Craig Ramsay divák Libor Hudáček
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Vyberte si úroveň podpory

Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Navýšte podporu a zapojte sa

Diskusia
+ 2 mes. navyše
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 € / mes. alebo 84 € / rok

Navýšte svoju podporu v nastaveniach účtu

Nastavenia podpory

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Pridajte sa k čitateľom ktorí Postoj podporujú

alebo sa staňte členom
Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

V prípade problémov kontaktujte podporu na [email protected]

Ttoto je message Zavrieť