Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
07. december 2014

Daniel Hevier: Treba vrátiť pojmom jednoznačné vyznenie, to Postoy robí

hevier_480.jpg Pomôžte nám byť lepším a silnejším médiom "Slovo Postoy má viacero významov. Sú však názory, postoje, idey, ktoré nemožno zahmlievať rôznym výkladom. Treba zaujať jednoznačný postoj a vrátiť pojmom jednoznačné vyznenie. To Postoy robí a želám mu, aby to...

Daniel Hevier: Treba vrátiť pojmom jednoznačné vyznenie, to Postoy robí

Pomôžte nám byť lepším a silnejším médiom

"Slovo Postoy má viacero významov. Sú však názory, postoje, idey, ktoré nemožno zahmlievať rôznym výkladom. Treba zaujať jednoznačný postoj a vrátiť pojmom jednoznačné vyznenie. To Postoy robí a želám mu, aby to robil aj naďalej."
Daniel Hevier

Zdieľať

Už takmer desať rokov nás spája úsilie prinášať silné témy, kvalitné rozhovory a zaujímavé články, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdete. Robíme to pre vás. V snahe o cennú diskusiu, aj v snahe chrániť hodnoty, na ktorých nám záleží.

Postoy.sk dnes nie je len kvalitným konzervatívnym portálom, ale aj dôležitou protiváhou k liberálnemu videniu sveta, ktoré prevažuje vo väčšine našich médií. Našou snahou je postupne rásť, zlepšovať sa a oslovovať viac ľudí.

Založili sme občianske združenie, posilnili redakciu a v súčasnosti aktívne pracujeme na naplnení vízie plnohodnotného a profesionálneho média. Bez vašej podpory to však nedokážeme.

Robíme to pre vás! Pomôžte nám posunúť Postoy.sk o level vyššie. Podporte nás vašimi modlitbami alebo finančným darom a zlepšime spolu Postoy.sk.

Inzercia

Ďakujeme!

Lukáš Obšitník a redakcia

Ako nás podporiť finančne?

 1. Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz na 5, 10 či 15 eur a podporíte nás mesačne. Našu prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo. 
  Naše číslo účtu je 
  294 346 0300 / 1100
  IBAN: SK5211000000002943460300
 2. Podporte nás cez bezpečnú službu PayPal:
   
 3. Podporiť nás môžete aj jednorázovo ľubovoľnou sumou.

Ak nás podporíte finančne, do správy pre príjemcu, prosím, uveďte vašu emailovú adresu, aby sme vám mohli posielať informácie o dianí v redakcii a možnosti využiť zľavy pri nákupoch u našich partnerov.

Ďakujeme všetkým našim pravidelným darcom, vďaka vašej podpore mohol náš portál pokryť množstvo zaujímavých a dôležitých tém. Veľmi si to vážime a vašu podporu považujeme za obrovský záväzok. Ak nás podporujete a nedostávate informácie (min. raz ročne), napíšte nám mail na adresu melicher@postoy.sk.

Odporúčame

Je správne zákonom uznať homosexuálne zväzky?

Je správne zákonom uznať homosexuálne zväzky?

Má uzákonenie homosexuálnych zväzkov vplyv len na nich samých? K čomu vedie ich prijatie? V eseji s bohatým využitím literárnych zdrojov odpovedajú traja členovia Spoločenstva Ladislava Hanusa. reg-part-1.jpg Na Slovensku prebieha verejná diskusia ohľadom právneho uz...