Denník Postoj

Pre podnikateľov

Spájame výnimočných ľudí

Ak sa chcete pravidelne stretávať s ľuďmi, ktorí svoje talenty uplatňujú v manažmente, obchode, podnikaní a sú si vedomí, že čestný biznis je tiež poslaním a službou spoločnosti, staňte sa členmi nášho Biznis klubu Postoj.

Keďže Postoj sa stotožňuje s takýmto pohľadom, vytvorili sme uzavretú skupinu rovnako zmýšľajúcich manažérov a podnikateľov, kde môžu debatovať o témach z biznisu, ale aj o spoločenských či osobných témach a radiť sa o konkrétnych otázkach s partnermi z iných firiem. Stretávame sa minimálne dva až trikrát ročne. Garantom projektu je šéfredaktor denníka Postoj Martin Hanus.

V minulosti boli hosťami na stretnutiach Biznis klubu prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, predseda Konferencie biskupov Slovenska Stanislav Zvolenský, prof. Vladimír Krčméry, vladyka Milan Lach, sudca najvyššieho súdu Juraj Kliment, redemptorista a misionár Michal Zamkovský, riaditeľ spoločnosti O2 Peter Gažík, viceguvernér Národnej banky Slovenska Ľudovít Ódor, advokát Daniel Lipšic, investigatívna novinárka Zuzana Petková a mnnohí ďalší inšpiratívni ľudia.

Stretnite sa s podpredsedom vlády a ministrom financií Eduardom Hegerom

Srdečne Vás pozývame na ďalšie stretnutie Biznis klubu Postoj s podpredsedom vlády a ministrom financií Eduardom Hegerom, ktoré sa uskutoční v utorok 8. septembra 2020.

Večerom vás budú sprevádzať šéfredaktor denníka Postoj Martin Hanus a skúsený moderátor politických relácií Michal Magušin. Budeme sa pýtať na to, ako budú vyzerať veľké reformy na Slovensku za európske peniaze, v akom stave je slovenská ekonomika a ako pomôže štát podnikateľom v tomto čase krízy.

Členstvom v Biznis klube získate:

  • účasť na 2 - 3 podujatiach klubu ročne,
  • publikácie z vydavateľstva Postoj,
  • ďalšie výhody (v prípade záujmu: bezplatný reklamný balík v denníku Postoj).

V prípade záujmu zapojiť sa do projektu či získať ďalšie informácie o pripravovaných podujatiach nás, prosím, kontaktujte mailom na adrese biznisklub@postoj.sk alebo telefonicky na 0908 656 691.

Inzercia

 

Inzerujte u nás

Naši čitatelia sú vzdelaní a nadpriemerne zarábajúci ľudia s veľkými rodinami. Zároveň výrazne dôverujú tomuto portálu až do takej miery, že redakcia denníka Postoj funguje najmä vďaka ich podpore.

Inzerciou u nás podporíte svoj biznis a zároveň aj denník Postoj. Pričom svoju podporu si môžete uplatniť ako náklady v účtovníctve.

Môžete si zakúpiť klasickú bannerovú inzerciu, PR článok alebo aj PR rozhovor o svojej firme. Rovnako sa môžete stať partnerom niektorej z našich rubrík.

Viac informácií o možnostiach inzercie vám poskytne riaditeľ nášho vydavateľstva Lukáš Melicher. Kontaktujte ho na melicher@postoj.sk alebo na 0949 352 085.