Denník Postoj

Pre podnikateľov

Inzerujte u nás

Naši čitatelia sú vzdelaní a nadpriemerne zarábajúci ľudia s veľkými rodinami. Zároveň výrazne dôverujú tomuto portálu až do takej miery, že redakcia denníka Postoj funguje najmä vďaka ich podpore.

Inzerciou u nás podporíte svoj biznis a zároveň aj denník Postoj. Pričom svoju podporu si môžete uplatniť ako náklady v účtovníctve.

Môžete si zakúpiť klasickú bannerovú inzerciu, PR článok alebo aj PR rozhovor o svojej firme. Rovnako sa môžete stať partnerom niektorej z našich rubrík.

Viac informácií o možnostiach inzercie vám poskytne riaditeľ nášho vydavateľstva Lukáš Melicher. Kontaktujte ho na melicher@postoj.sk alebo na 0949 352 085.

Spájame výnimočných ľudí

Ak sa chcete pravidelne stretávať s ľuďmi, ktorí svoje talenty uplatňujú v manažmente, obchode, podnikaní a sú si vedomí, že čestný biznis je tiež poslaním a službou spoločnosti, staňte sa členmi nášho Biznis klubu Postoj.

Keďže Postoj sa stotožňuje s takýmto pohľadom, vytvorili sme uzavretú skupinu rovnako zmýšľajúcich manažérov a podnikateľov, kde môžu debatovať o témach z biznisu, ale aj o spoločenských či osobných témach a radiť sa o konkrétnych otázkach s partnermi z iných firiem. Stretávame sa spravidla štyrikrát ročne. Garantom projektu je šéfredaktor denníka Postoj Martin Hanus.

Členstvom v Biznis klube získate:

  • bezplatný reklamný balík v denníku Postoj,
  • účasť na 4 podujatiach klubu ročne,
  • publikácie z vydavateľstva Postoj,
  • ďalšie výhody.

V prípade záujmu zapojiť sa do projektu či získať ďalšie informácie o pripravovaných podujatiach nás, prosím, kontaktujte mailom na adrese biznisklub@postoj.sk alebo telefonicky na 0908 656 691.