02. október 2016

Slovan prehral s CSKA Moskva po predĺžení, nevyužil presilovky

Slovan najbližšie v utorok privíta SKA Petrohrad, domácu šnúru zakončia štvrtkovým duelom so Severstaľom Čerepovec.

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v nedeľňajšom zápase základnej časti KHL na domácom ľade s favorizovaným CSKA Moskva 1:2 po predĺžení. Na vypredanom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa hostia ujali vedenia v 11. minúte po góle Kirilla Petrova, v druhej tretine síce vyrovnal Václav Nedorost, ale v tretej minúte predĺženia rozhodol o triumfe CSKA Michail Naumenkov.

V tabuľke Západnej konferencie patrí "belasým" naďalej 13. priečka, na dvanásty Medveščak Záhreb strácajú štyri bod, od poslednej ôsmej postupovej pozície ich delí šesť bodov.

Zverenci trénera Miloša Říhu tak na úvod trojzápasovej domácej série získali cenný bod, mrzieť ich však môže osem nevyužitých presiloviek. Najbližšie privítajú v utorok o 19.00 h ďalšieho ašpiranta na titul SKA Petrohrad, šnúru zakončia štvrtkovým duelom so Severstaľom Čerepovec (19.00).