Spoločnosť British Airways obnoví lety do Izraela

Lietať na tejto trase bude štyrikrát týždenne, ale využije na to menšie lietadlá než pred vypuknutím vojny, pretože očakáva slabší záujem zákazníkov.
TASR
TASR
Verejnoprávna tlačová agentúra, ktorá poskytuje spravodajský servis pre médiá, inštitúcie a firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Letecká spoločnosť British Airways oznámila, že v apríli obnoví lety do Izraela. Vlani v októbri ich pozastavila pre obavy o bezpečnosť, pretože vypukla vojna medzi Izraelom a palestínskym militantným hnutím Hamas. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry AFP.

Spoločnosť British Airways, ktorú vlastní v Londýne zaregistrovaný letecký konglomerát IAG, uviedla, že lety do izraelského Tel Avivu obnoví 1. apríla.

Lietať na tejto trase bude štyrikrát týždenne, ale využije na to menšie lietadlá než pred vypuknutím vojny, pretože očakáva slabší záujem zákazníkov.

Mnoho leteckých spoločností po začiatku vojny zastavilo lety do Izraela, ale niektoré odvtedy oznámili ich obnovenie – vrátane Air France, nemeckej Lufthansy a írskej nízkonákladovej spoločnosti Ryanair.

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
Izrael vojna British Airways
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na [email protected]
Dôležité pred 3 hodinami

Volodymyr Zelenskyj oznámil, že novým hlavným veliteľom ukrajinskej armády bude bývalý veliteľ pozemných síl Mychajlo Drapatyj. V tejto funkcii nahradí Olexandra Syrského.

pred 5 hodinami

Futbalisti Slovanu Bratislava zvíťazili v prvom zápase 2. predkola Ligy majstrov na pôde Tbilisi 2:0. Pri súťažnej premiére trénera Yayu Toureho na lavičke „belasých“ skórovali za hostí Andraž Šporar a Alasana Yirajang. Odveta je na programe v stredu 29. júla o 20.15 h na Tehelnom poli.

pred 8 hodinami

Brit obvinený z vraždy bývalej poslankyne Ann Widdecombeovej 21-krát udrel političku kladivom do temena hlavy, uviedol na súdnom pojednávaní prokurátor Kashif Malik. Objasnil, že incident zaznamenala kamera v dome exposlankyne. Útočník zaparkoval auto a vošiel dnu v čase, keď Widdecombeová obedovala. Podozrivý Joshua Kerry údajne prišiel do kuchyne a opýtal sa jej: „Nemáte náhodou bankové karty a preukaz totožnosti?“ Následne ju 21-krát udrel kladivom do hlavy, zvalil zo stoličky na zem, z kabelky jej zobral peňaženku a odišiel, pričom v dome bol približne dve minúty.

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Vyberte si úroveň podpory

Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Navýšte podporu a zapojte sa

Diskusia
+ 2 mes. navyše
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 € / mes. alebo 84 € / rok

Navýšte svoju podporu v nastaveniach účtu

Nastavenia podpory

Diskusia je pre podporovateľov
Postoja od 7 €

Pridajte sa k čitateľom ktorí Postoj podporujú

alebo sa staňte členom
Diskusia
7 € / mes.
Diskusie pod článkami
Čítajte bez prerušenia
Podporiť iným spôsobom

V prípade problémov kontaktujte podporu na [email protected]

Ttoto je message Zavrieť