Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
25. september 2023, 21:23
Richard Sulík odmietol, že by zdravotnícky program SaS písali finančníci z Penty

Šéf SaS Richard Sulík odmietol, že by zdravotnícky program jeho strany písala Penta. Igor Matovič ho viní z toho, že si na vláde písal so šéfom finančnej skupiny a Jaroslav Haščák ho mal inštruovať v argumentácii pri riešení dofinancovania zdravotných poisťovní. (markíza)

Inzercia

Dnes treba vedieť

28. november 2023, 14:14

Poslanec Národnej rady za Progresívne Slovensko Marek Lackovič sa k 22. decembru vzdá mandátu starostu Hviezdoslavova. Oznámil to na sociálnej sieti s tým, že chce „sedieť naplno len na jednej stoličke“. Obci plánuje naďalej pomáhať ako dobrovoľník. (tasr)

28. november 2023, 14:10

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková tvrdí, že sa bude zaoberať potratovou tabletkou, ale teraz to nie je priorita. „Ak k tomu pristúpim, tak o tom budem rokovať s koaličnými partnermi,“ dodala. SNS už deklarovala svoj nesúhlas. (tvnoviny.sk)

28. november 2023, 13:34

Nemecká spolková krajina Severné Porýnie-Vestfálsko má záujem usporiadať olympijské hry v roku 2036 alebo 2040. Záujem o usporiadanie OH 2036 prejavil aj Berlín, pričom Hamburg, Mníchov a Lipsko tiež zvažujú predloženie ponúk. Nemecko naposledy hostilo olympiádu v Mníchove v roku 1972. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.