Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
25. apríl 2016

Tréner majstrovskej Nitry Stavjaňa prestúpil do Českých Budějovic

Antonín Stavjaňa má priviesť mužstvo Motora do extraligy, z ktorej v uplynulom ročníku klub vypadol v semifinále play off s pražskou Slaviou.

Trénerská kariéra Antonína Stavjaňu bude pokračovať v druhej českej najvyššej súťaži. Úspešný kouč, pod vedením ktorého Nitra spečatila v piatok zisk svojho premiérového titulu majstrov SR, má priviesť mužstvo Motora do extraligy. V nedeľu o tom informoval web hokej.cz.

Stavjaňa po skončení finálovej série Tipsport Ligy v Banskej Bystrici oznámil, že pod Zoborom pokračovať nebude. Nitru viedol štyri roky, okrem toho pôsobil v Zlíne, Trenčíne, Třinci, Slovane Bratislava, Karlových Varoch a Košiciach. Bol asistentom trénera pri národnom tíme ČR (2003, 2004).

Pre Motor bude budúca sezóna štvrtou v WSM Lige, v uplynulom ročníku klub vypadol v semifinále play off s pražskou Slaviou.

Inzercia

Odporúčame

-15%
On postaví dom tebe
16,90 14,36

Román výnimočného slovenského autora / On postaví dom tebe

Z chudobného pastiera Dávida sa stane kráľ. V románovom prerozprávaní bohatého obsahu Prvej a Druhej knihy Samuelovej, Prvej knihy kroník a čiastočne Prvej knihy kráľov čitateľ prežije príbeh praotca Mesiáša, jeho rodiny, krajiny či dokonca sveta. Hlavný dej sa však odohráva v Dávidovom srdci.

Príbeh najväčšieho kráľa zjednoteného Izraela a Najvyššieho, ktorý k svojmu ľudu prehováral vtedy, ale prehovára aj k človeku dnešnej doby.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.