Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
23. september 2022, 18:03

Anglická futbalová asociácia obvinila Ronalda z nevhodného a násilného správania

Anglická futbalová asociácia obvinila Ronalda z nevhodného a násilného správania

Foto: Twitter

Ak portugalského hviezdneho futbalistu uznajú za vinného, môžu mu zakázať účasť v nadchádzajúcich zápasoch Premier League.

Anglická futbalová asociácia (FA) v piatok obvinila Cristiana Ronalda z nevhodného a násilného správania.

Ide o incident z 9. apríla, keď futbalista Manchestru United hodil po prehre s Evertonom na zem telefón jedného z fanúšikov.

„Cristiano Ronaldo bol obvinený z porušenia pravidla E3 za incident, ktorý sa odohral po tomto zápase,“ uviedol hovorca FA.

„Myslíme si, že správanie futbalistu po záverečnom hvizde bolo nevhodné a násilné.“

Ihneď po incidente Ronaldo odišiel k tunelu smerom do šatní, neskôr sa 37-ročný hráč ospravedlnil na sociálnych sieťach. Ak Ronalda uznajú vinným, môžu mu zakázať účasť v nadchádzajúcich zápasoch Premier League.

United vo vyhlásení uviedli: „Všimli sme si oznámenie FA týkajúce sa Cristiana Ronalda. Budeme podporovať hráča v reakcii na jeho obvinenie.“

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred hodinou

Aj vzhľadom na vojenský konflikt v susednej krajine sa Slovenská informačná služba veľmi intenzívne zaoberá problematikou nelegálnej migrácie. "SIS neustále získava, sústreďuje a vyhodnocuje informácie o možných ohrozeniach štátu, medzi ktoré patrí aj nelegálna migrácia," uviedla hovorkyňa SIS Zuzana Morávková s tým, že informačná služba všetky získané informácie odstupuje zákonným recipientom. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.