Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
04. január 2021, 10:59

SLOVENSKO: DIAGRAM II. VLNY / VŠETKO NA JEDNEJ Á-ŠTVORKE NAŠE PREDIKCIE NA JANUÁR 2021 📌 Nových prípadov z PCR:...

Uverejnil používateľ Dáta bez pátosu Nedeľa 3. januára 2021

Analytici z Dáta bez pátosu odhadujú na konci januára 5-tisíc úmrtí v definícii „s“ a „na“ ochorenie Covid-19. Špičku II. vlny predikujú v polovici januára. V nemocniciach bude podľa nich počas januára prijatých 20-tisíc pacientov. Téme dôsledného karantenizovania, zákazu vychádzania a izolácii sa podľa ich záverov vedenie pandémie dostatočne nevenuje.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 46 minútami

„Treba si priznať, že niekedy nie je v silách rodičov, aby svoje zranenie neprenášali na svoje deti. Tie, ktoré sa s tým budú musieť neskôr vyrovnať.“ Prinášame svedectvo dcéry, ktorá opisuje život v rodine, kde sa pravda prekrúcala. Kde sa ukazuje, ako zranenie z detstva dokáže poznačiť ďalšie generácie. Až kým niekto nepovie „stop“.

pred 10 hodinami

Slovenské volejbalistky zvíťazili aj v treťom zápase na prvom z dvoch turnajov kvalifikácie ME 2021. V Podgorici zdolali v sobotu v D-skupine domácu Čiernu Horu hladko 3:0 a na konte majú plný počet deväť bodov. Druhý turnaj odohrajú Slovenky na budúci týždeň v Nitre. (tasr)

pred 10 hodinami

„Až oveľa neskôr mi došlo, že to skúšali aj na mňa, ale nepochodili a u manželky pochodili a spracovali ju,“ hovorí Michal Staš, otec troch detí, po ktorých pred štyrmi rokmi vyhlásila polícia celoštátne pátranie. Deti na druhý deň našla. Prečítajte si príbeh o tom, ako dokáže sekta za pár týždňov rozobrať fungujúcu rodinu.