Inzercia

Oslovte s nami viac ako 3500 000 ľudí a podporte svoj biznis či projekt.

Čítajú nás:

Nadpriemerne vzdelaní čitatelia, živitelia mnohopočetných rodín. Naši čitatelia obľubujú náročnejšie texty, politické a spoločenské analýzy a komentáre. Mesačne naše stránky navštívi viac ako 150 000 čitateľov. Svojou inzerciou navyše podporíte hodnotnú žurnalistiku.

Ako pomôžeme?

Pripravíme vám kampaň na mieru. Ponúkame aj natívnu reklamu – vašu tému spracujú profesionálni redaktori, bude mať dobré umiestnenie na stránke, čo vám zaručí výborný výsledok. Ak to bude potrebné, pomôžeme aj s výrobou bannera.

Prečo Postoj?

Denník Postoj je online médium, ktoré si váži konzervatívny pohľad na svet. Okrem konzervatívnych hodnôt a profesionality našich redaktorov a spolupracovníkov je pre nás kľúčová nezávislosť bez vplyvu finančných a záujmových skupín. Denne prinášame aktuality z domácej a zahraničnej oblasti, ekonomiky a športu.

Kto sme?

Tím profesionálnych novinárov s dlhoročnými skúsenosťami. Šéfredaktorom denníka Postoj je ekonomický novinár, bývalý zástupca šéfredaktora Trend, komentátor denníka SME a zástupca šéfredaktora v časopise .týždeň Fero Múčka.

Pre malé podniky, živnostníkov alebo neziskové organizácie máme špeciálnu ponuku. Potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať:

inzercia@postoj.sk alebo na 0949 352 085

 

Fakturačné údaje:

POSTOJ MEDIA, s. r. o
Pražská 11
811 04  Bratislava

IČO: 50 205 668
DIČ: 2120231707
IČ DPH: SK2120231707