Vážení čitatelia,

Postoy.sk vstupuje od septembra do ďalšej mediálnej sezóny. Počas nej chceme tvoriť ešte lepší web, ktorý máte radi a od ktorého oprávenene očakávate kvalitu a profesionalitu. Plánujeme preto viacero zmien a noviniek, ktoré možno zhrnúť do slov “viac tém, viac osobností, viac postojov”. Konkrétnosti vám prezradí 1. septembra nový šéfredaktor.

Pri tejto príležitosti, keď stojíme pred obdobím, v ktorom chceme ponúkať ešte lepší obsah, si vás dovoľujeme upozorniť na možnosť spoluúčasti na projekte Postoy.sk. Aby nešlo len o jednoduchú prosbu o finančnú podporu našich aktivít, vytvorili sme myšlienku Postoy Klubu, kde vám chceme ponúknuť možnosť aj niečo získať. Viac o Postoy Klube a jeho výhodách TU.

Milí čitatelia a priatelia,

napriek tomu, že Postoy.sk vždy fungoval na báze dobrovoľnosti a nadšenia, uvedomujeme si, že vyššia kvalita a profesionálnejší prístup si vyžadujú aj stabilné zdroje, o ktoré sa možno oprieť. Okrem tých finančných, ktoré sú tiež potrebné, veríme, že nás podporíte predovšetkým svojou modlitbou. Inak projekt kresťanského webu zostane len ľudským snažením s neistou budúcnosťou.

Pavol Rábara
šéfredaktor

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo