Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo má podľa divákov opäť RTVS

Po verejnorpávnej televízii nasleduje v rebríčku spravodajská TA3. Vyplýva to z prieskumu agentúry Median, ktorý sa konal v mesiacoch júl až september 2023.
1 minúta čítania 1 min
Vypočuť článok
Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo má podľa divákov opäť RTVS
0:00
0:00
0:00 0:00
TASR
TASR
Ďalšie autorove články:

Biela vrana Ocenenie získali odbojár Otto Šimko, psychológ Anton Heretik a tri bývalé zamestnankyne SNG

Robert Fico požiadal šéfa NATO Marka Rutteho o posilnenie protivzdušnej obrany Slovenska

Dodávateľ vody v Gaze pozastavil svoje služby po zadržaní zamestnanca Hamasom

Najčítanejšie

Deň
Týždeň

V odpovedi na otázku Ktorá televízia má podľa vás najobjektívnejšie spravodajstvo? uviedlo 25,2 percenta respondentov RTVS (Jednotka, Dvojka, :24 atď.). Nasleduje TA3 s 19,5 percenta, TV Markíza s 15,3 a Joj s 13,6 percenta.

Inú televíziu uviedli tri percentá opýtaných. Respondenti mohli určiť len jednu televíziu, pričom 21,6 percenta z nich sa k otázke nevyjadrilo.

Vzorku tvorilo 2038 respondentov vo veku 14 až 79 rokov.
 

Zobraziť diskusiu
Súvisiace témy
TA3 divák
Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na redakcia@postoj.sk
pred 5 hodinami

Súhrn udalostí v utorok 18. novembra:

Exkluzívny obsah pre našich podporovateľov

Diskusia k článkom je k dispozícii len pre tých, ktorí nás pravidelne
podporujú od 5€ mesačne alebo 60€ ročne.

Pridajte sa k našim podporovateľom.

Podporiť 5€
Ttoto je message Zavrieť