Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
26. september 2023, 08:38
V Kežmarku majú strany ako Republika a SNS silnú voličskú bázu

Foto: Postoj/Juraj Brezáni

V Kežmarku majú strany ako Republika a SNS silnú voličskú bázu. Mnohí stále dôverujú Milanovi Mazurekovi, ktorý odtiaľto pochádza. Tým, že sa politici z Republiky v posledných rokoch „rebrandli“ a chcú sa miernejším slovníkom legitimizovať medzi štandardnými stranami, aj ľudia, ktorí pri nich predtým váhali, už majú pocit, že to nie sú extrémisti. „Mnohí tak stratili dôvod nevoliť ich,“ vraví Igor André, ktorý vedie neziskovú organizáciu Kežmarská platforma pre sociálne začlenenie.

Inzercia

Dnes treba vedieť

27. november 2023, 08:45

Na západnom Slovensku dnes treba počítať s poľadovicou. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa. Platí do 10.00 h, niekde až do 13.00 h v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji. Rovnako tiež v okresoch Komárno, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Nové Mesto nad Váhom a Myjava. (tasr)

27. november 2023, 06:15

Počasie: Oblačno až zamračené, dopoludnia na východe aj zmenšená oblačnosť. Miestami sneženie, neskôr na juhozápade aj dážď. Na juhozápade ojedinele poľadovica. Denná teplota -4 až +5 stupňov. Slabý, popoludní juhovýchodný vietor do 20 km/h. (shmú)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.