Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
21. september 2023, 11:19
Prokurátorka podala obžalobu na advokáta Puškára

Archívna snímka. Foto - TASR

Na advokáta Adama Puškára, ktorého v marci obvinili z vraždy študenta Daniela Tupého, podala prokurátorka obžalobu. Informujú o tom  Aktuality.sk, ktorým to potvrdila Puškárova advokátka. Polícii sa po rokoch podarilo identifikovať ďalších členov partie neonacistov, medzi nimi bol aj kľúčový svedok, ktorý dnes opäť vypovedal na Národnej kriminálnej agentúre. (aktuality.sk)

Inzercia

Dnes treba vedieť

06. december 2023, 16:25

Ústavný súd posúdi ústavnosť časti Trestného zákona, ktorá sa týka ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Sporné ustanovenie hovorí o treste pre toho, kto sa v určených prípadoch odmietne podrobiť vyšetreniu na zistenie návykovej látky dychovou skúškou, orientačným testovacím prístrojom alebo odberom a vyšetrením krvi alebo iného biologického materiálu. (tasr)

06. december 2023, 14:06

David Lindtner, obžalovaný z korupcie, pracuje na úrade vlády ako poradca. Bývalý sudca je známy tým, že sa stretával s Marianom Kočnerom. V rámci akcie Víchrica ho väzobne stíhali za ovplyvňovanie súdnych konaní. (tvnoviny.sk)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.