Len vďaka podpore od našich čitateľov vám prinášame aktuálne spravodajstvo. Podporte nás, prosíme.
"O osude tejto krajiny nemôže rozhodovať neoverená esemesková komunikácia chvastúňa, ktorý sa chvastá pred nejakou ženou", uviedol Fico na margo zverejnených správ.
Fico opätovne označil predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana za podozrivého drogového dílera, lídra vznikajúcej strany Za ľudí Andreja Kisku za daňového podvodníka a predsedu Spolu Miroslava Beblavého sa pýta, odkiaľ zobral peniaze na svoj rodinný dom.
„Spoločnosť Eset je podľa cudzích zdrojov preukázateľne napojená na zahraničné tajné služby," uviedol Fico na tlačovke. Na otázky novinárov predseda Smeru-SD v piatok neodpovedal.
Spoločnosť Eset odmieta obvinenia zo spolupráce so zahraničnými spravodajskými službami. Podľa svojho vyjadrenia pri odhaľovaní kybernetickej kriminality pomáha orgánom činným v trestnom konaní po celom svete, vrátane slovenskej polície.
"Eset je absolútne apolitická firma, ktorá nikdy nepodporila konkrétneho politika alebo politickú stranu. Zároveň spoločnosť Eset nevlastní žiadne médium," dodala firma pre TASR.
Diskusia k článkom je k dispozícii len pre tých, ktorí nás pravidelne
podporujú od 5€ mesačne alebo 60€ ročne.
Pridajte sa k našim podporovateľom.