Šesťdňové turné s témou Vitaj v slobode navštívilo spolu 37 100 ľudí, pričom v Bratislave sa stretlo až 9 300 účastníkov, čo je doteraz najvyššie číslo jedného večera.
Okrem večerných programov v športových halách sa projekt rozšíril aj mimo pódií:
Program tohtoročného turné sa formoval na 40 stretnutiach kreatívneho tímu, pričom prvé sa uskutočnilo 327 dní pred štartom.
Na cestách po Slovensku a Českej republike sa presúvalo 18 kamiónov a dodávok techniky, 87 osobných áut a takmer 400 členov tímu – prevažne dobrovoľníkov.

Foto: Godzone
Počas šiestich večerov:
Zaujímavosťou je aj 16 fitlôpt, ktoré sa objavili priamo v programe, a 8 800 porcií jedla, ktoré boli počas turné pripravené pre tím.
Viac ako 200 rodín z rôznych miest Slovenska poskytlo účinkujúcim a tímu bezplatné ubytovanie.
Godzone tour sa už 17 rokov usiluje prinášať evanjelium modernou formou. Podujatie každoročne organizujú stovky dobrovoľníkov a vstup naň je pre všetkých zadarmo. Tento rok malo záštitu všetkých diecéznych biskupov, v ktorých diecézach sa organizovalo.
Diskusia k článkom je k dispozícii len pre tých, ktorí nás pravidelne
podporujú od 5€ mesačne alebo 60€ ročne.
Pridajte sa k našim podporovateľom.