Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
15. február 2016

Volkswagen Slovakia bude hľadať stovky nových zamestnancov

Volkswagen Slovakia (VW SK) ponúkne na veľtrhu práce Profesia days 17. – 18. februára v bratislavskej Inchebe desiatky pracovných pozícií pre stovky nových zamestnancov.

VW SK aktuálne obsadzuje pozície naprieč celou spoločnosťou. Do výrobnej oblasti hľadá údržbárov, výrobných pracovníkov, nástrojárov, autoklampiarov či autoelektrikárov. V nevýrobnej oblasti sú voľné pozície v oblastiach plánovania, logistiky, manažmentu produktov, zabezpečenie kvality, IT i personálneho oddelenia.
      

Absolventi stredných škôl nájdu uplatnenie v rekvalifikačných programoch Centra duálneho vzdelávania. Absolventi vysokých škôl zasa v trainee programe spoločnosti. Prvýkrát zároveň firma ponúka uplatnenie deviatakom zo základných škôl.
      

Ako informoval TASR hovorca spoločnosti Vladimír Machalík, do 21. marca 2016 sa môžu prihlásiť na duálne vzdelávanie vo VW SK. Výhodou je 70-% podiel praktického vyučovania v špičkovo vybavených dielňach a priamo u zamestnávateľa, kde budú pracovať s najmodernejšími technológiami. Čaká ich príspevok za produktívnu prácu a podnikové štipendium, ako aj ďalšie benefity, ktoré odľahčia rodinný rozpočet. Štúdium je bezplatné.

 

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.