Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
06. marec 2022, 22:34

11 ROČNÝ CHLAPEC UTIEKOL SÁM Z UKRAJINY: TERAZ JEHO MAMA Z UKRAJINY V SLZÁCH ĎAKUJE CELÉMU SLOVENSKU... 🇺🇦❤️ Pozor, prečítajte si pozorne celý tento status, ak chcete pomôcť! Doslova celý svet dojal príbeh 11-ročného chlapca, o ktorom sme vás včera informovali. Utiekol pred vojnou úplne sám. Jeho mama musela zostať so svojou mamou, ktorá je imobilná... ➡️ https://www.facebook.com/1488631054500445/posts/5378957235467788/ O chlapca sa postarali mnohí. Či už policajti, vojaci, colníci, alebo dobrovoľníci a rôzne náboženské či civilné organizácie. Chlapcovi bol zabezpečený transport do Bratislavy za jeho rodinou. Je v poriadku! POZOR: Chcete pomôcť jeho mame a babke, ktoré sa nevedia dostať z Ukrajiny. Kontaktujte Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže na adrese: eduard@zksm.sk Je to overený kontakt. Združeniu zároveň ďakujeme za sprostredkovanie tohto video odkazu, titulkovanie a preklad.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Nedeľa 6. marca 2022

„Posadila som syna na vlak smerom na slovenské hranice. Tam ho stretli ľudia s veľkým srdcom,“ hovorí matka 11-ročného chlapca zo Záporožia, ktorý v noci z piatka na sobotu prekročil slovenské hranice sám, len s taškou, pasom a telefónnym číslom napísaným na ruke. Polícia zverejnila dnes video chlapcovej matky ďakujúcej za pomoc.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 10 minútami

Šéf ústavnoprávneho výboru Milan Vetrák (OĽaNO) hovorí, že v prípade demisie Márie Kolíkovej bude zrejme prvým na rade na pozíciu ministra spravodlivosti Juraj Šeliga. Dodáva, že kreslo patrí strane Za ľudí. Vetrák tvrdí, že sa zatiaľ cíti dobre v pozícii šéfa výboru. Postom ministra by sa zaoberal až v prípade, keby prišla ponuka. 

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.