Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
23. február 2021, 10:07

💉 Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny je 280 503, za predchádzajúci deň pribudlo 5 194 zaočkovaných....

Uverejnil používateľ Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Utorok 23. februára 2021

Počet hospitalizovaných už prekročil štyri tisícky. Aktuálne je v nemocniciach s covidom alebo podozrením naň rekordných 4017 pacientov. PCR testy zachytili v pondelok na Slovensku 1998 pozitívnych prípadov koronavírusu. Vykonali celkovo 9869 PCR testov. Počet úmrtí sa zvýšil o 94.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 27 minútami

Rozdielne názory na očkovanie nesmú byť dôvodom rozdeľovania spoločnosti, uviedol bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský. On sám očkovanie neodmieta, pričom dôležitým bol preňho príklad pápeža Františka a Benedikta XVI., ktorí sa nechali zaočkovať. Vo videu na sociálnej sieti však zdôraznil, že treba rešpektovať aj tých, ktorí majú voči očkovaniu výhradu vo svedomí.

pred 4 hodinami

Petra Vlhová skončila dvanásta v zjazde Svetového pohára vo Val di Fassa. Zaostala o 1,29 sekundy za víťaznou Švajčiarkou Larou Gutovou-Behramiovou, ktorá zvýšila svoj náskok na čele celkového poradia SP. Druhé miesto obsadila jej krajanka Corinne Suterová a tretia skončila Nemka Kira Weidleová. (tasr)